şükela:  tümü | bugün soru sor
 • biricik eskişehir'in içine sakladığı en büyük güzelliklerden ayrık otu grubunun yepisyeni mis gibi şarkısı. hep beraber dinleyelim, dinlettirelim.
 • grubu bilmem ama solistin iyi yerlere gelceği kesin. fevkalade olmuş
 • çok güzel ve eğlenceli bir şarkı. ayrık otu isimli grup tarafından yapılmış.
  başarılı işlere imza atacak bu adamlar.
  izleyin. destekleyin.

  klip şeysi.

  şarkı güzel, solist güzel:)
 • deli kızın kolyesini taktım ben
  aklımı da üç paraya sattım ben
  hesabı da kitabı da boş verdim
  öyle içten öyle gerçek çok sevdim

  akıl akıl akıl akıl
  gel peşime takıl
  boşver bu dünyaya yavrum/ canım
  aşksız / yalnız / bir kez geldim ben
 • son zamanlarda sosyal medyada ve hatta sokakta çok sık göreceğimiz bir akım "deli kız" akımı. her yerde "deli kız"ın bir şeyi var. evimin 30 metre çevresinde deli kızın mutfağı ve deli kızın çeyizi adlı dükkanlar var mesela.

  belli ki bu arkadaşlar da o akımdan ekmek yemek istemiş, haklarıdır, yesinler. klipte başörtü, basma etek giydirilen erkek de olmak üzere her türlü çirkin klişeyi bulmak mümkün. müzikal anlamda da pek bir varlık gösterdikleri söylenemez. oldukça vasat bir işle karşı karşıyayız.

  hepsi tamam da, keşke herkese aynı anda yazdırmasalarmış, çok belli olmuş böyle.
 • eğlenceli klip. bir komedi filminde dinlermiş gibi bir his yaşadım hatta. yalnız klipteki solist kızın giydiği kıyafet çok tekdüze geldi bana. delice bir elbise yerine gündelik hayatta kullandığımız sıradan bir blue jean hiç klip havasına olmamış. bu kadar esrikliğin işlendiği bir şarkıda daha delice unsurlar olabilirdi. diğer erkek elemanların kıyafetini ise söylemek bile istemiyorum. eminim bir konser sırasında bile daha çılgın kıyafetler giyiyorlardır. biraz renk renk giyinin, ordan buradan yırtık, paçavra, "ayrık"sı bir görüntü olsun. neyse umarım bir dahakine. belki konserlerde bu havaya uyarlar da gönül alırlar. *