şükela:  tümü | bugün
 • final edit: kendisi mahçup bir şekilde özür videosu yayınladı. her ne kadar anlık refleks dese de atlarken kamera kayıttaydı yani atlamadan önce belli ki muhabbeti geçmiş. olsun yine de yaptığının arkasında durup efendice özür dilemesi güzel bir davranış.

  özür videosu

  ön edit: adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı yönünde iddialar var. 1-2 aya kalmaz unutulur zaten.

  (bkz: kerimcan durmaz)

  twitter üzerinden başlatılan kampanyadır.

  türkiye cumhuriyeti'nin imajını uluslararası bir platformda zedeleyen, tık almak uğruna devlet çıkarlarını sekteye uğratan bu şahsın kanalına bundan sonra yapacağı eylemleri engellemek ve emsal niteliği taşıması hususunda erişim engeli getirilmesini destekliyorum.

  edit: siyasi görüş olarak mevcut iktidara muhalif bir insanım. adalet, istismar, siyasi ve ekonomik anlamda mevcut imajımız olumsuz yönde. 40 yılın başı milyonların izlediği bir organizasyona ev sahipliği yapıyoruz ve hadsizin biri çıkıp üzerinde küfür yazılı tshirt ile bu organizasyonu baltalamaya çalışıyor. üzgunüm ama savunulacak bir yanı yok. dua etsin bu adamı terörist ilan etmediler.

  edit: böyle bir olayın ardından hiçbir markanın artık bu kişiyle reklam isbirligine gireceğini sanmıyorum. türkiye milli basketbol takımının reklamında yer aldığı video kanaldan silinmiş federasyon tarafından kaldırtıldıysa doğru bir karar.

  edit: youtube'a video çekeceğim, gündem olacağım, tık alacağım veya popüler olacağım diye daha kaç rezilliğe susmak gerek? sırf youtube videosu çekmek için 3 4 yıl önce istanbul kartal metrosuna bomba süsü verilmiş çanta atıldı. bu kişiye verilecek ceza bundan sonra tık uğruna her şeyi yapabileceklerini sananlara emsal teşkil edecek.

  youtube videosu için metro'da bomba şakası yapmak
 • sonuna kadar desteklediğim kampanya... kanalın kapatılması yetmez. hapis ve para cezası da verilmeli...
 • türkiye cumhuriyeti'nin 17 yılda bir imajı kaldığını sanan bir yazarın tozpembe dünyasını ortaya çıkaran kampanya.
 • dünyanın her tarafında yapılan bir eylemi yaptığı için bizim aşağılık kompleksi olan türk halkı tarafından işini iyi yapan birinin kanalını kapatma isteğidir.

  bizim ülke insanı kadar boş işlerle uğraşan bir millet yok..
 • dünyanın her yerinde yapılması, türkiye’de de yapılabileceğini normalleştirmez. kurala uymayan cezasını çekmeli.

  edit : bazilari linc kulturune karsi oldugunu yazmis. efendiler, almanya'da insanlar neden yerlere cop atmiyor, kirmizi isikta gecmiyor ya da yere tukurmuyor zannediyorsunuz? bu adamlarin icinde bu duygular yok mu saniyorsunuz? birisi daha bunu yaptigi anda oracikta lince ugrayacagini biliyor. birakin linc kulturu burada da gelissin. ınsanlar bir sey yapmadan evvel iki kez dusunmeyi ogrensin.
 • sonuna kadar katılıyorum
 • bu şahısın youtube kanalı olmasaydı, böyle bir işe kalkışacak mıydı? düşük ihtimal

  peki bu kişi düşünmedi mi alacağı cezayı? düşündü ama dedi ki şu kadar para cezası alırım karşılığında şu kadar izlenme sayısı alırım her türlü kara geçerim.

  peki bu olayların tekrar yaşanmasını istiyor musunuz? o halde verilecek olan ceza, asla kar ettirmemeli kendisini. kapatın kanalını üstüne de ciddi bir para veya hapis cezası verin.

  dip not: ülkede adalet yok, tecavüz eden bile şu kadar ceza alıyor vs diye bir savunma yapılamaz. adaletin bozuk olduğunu hepimiz biliyoruz ancak sırf adalet bozuk diye bu kişinin hak ettiği cezayı almaması gerekmiyor. sen tüm dünya üzerinde takip edilen bir maçta bu rezilliğe sebep oluyorsan, cezasını da öyle bir çekeceksin ki, bir daha kimse böyle bir şeye yeltenemeyecek.
 • içerde sağlam dayak.
  yıllarca iş bulma imkanları önünde engel.
  kanalının kapatılması...

  khk mağdurlarından masum mu oluyor bu şahıs? vatan hainliği ise sözkonusu, dikalasını dün akşam bu zerzavat yapmış zaten. şu tiplere birileri dur demesi gerekiyor.
 • youtuberları hiç sevmem ama birisi linç edince başkaları da o lince katılıyor ya bu durum iğrenç. sokrates’in demokrasiden nefret etme nedenini bir kez daha anladım.
 • delinin birinin dünyanın izlediği bir futbol maçında sahaya girmesi normal bir durum değil elbette. ama bunun vatana ihanet ile ne ilgisi var? vatana ihanet deyiminin de içini boşaltmaya başladık.

  ne yapmış bu adam?
  askere silah mı sıkmış?
  vatandaşına silah mı sıkmış?
  vergi mi kaçırmış?(kaçırdıysa neden sahaya girmeden önce başlatmadınız kampanyayı?)
  devletin kozmik odasına mı girmiş?
  ülkesi aleyhine casusluk mu yapmış?
  kamu malını zimmetine mi geçirmiş?
  eşini, dostunu, akrabasını devlet dairesinde işe mi almış?
  orman mı yakmış?

  birsürü başlık var bu müptezel ile ilgili. vay efendim vatan hainiymiş.
  tepenizdekilere diyemediğiniz sözleri bu adama söyleyerek kendinizi tatmin etmeyin.
  vatana ihanet sözünün içini boşaltmayın.