şükela:  tümü | bugün
  • evet binlerce insan emek vererek bir organizasyon yapmaya çalışıyor bütün dünya bu karşılaşmayı takip ediyorken arsızın biri kendini biraz daha meşhur edecek diye ülkecek dünyaya rezil oluyoruz.

youtube un bu tarz olaylarda örnek kararları var diye hatırlıyorum bilgili arkadaşlar var ise bu utanmaz herifi youtube a şikayet edelim bu olay cezasız kalmamalı
  • kamu davası açalım diyerek katıldığım öneri.
  • bir avukatimiz var habire...zarto ablamiz ona söylesek yardimci olsa... birdaha onun konusu acilirsa savunucusu olurum....
  • ibb beyaz masa'ya da şikayet ederek destek verilmesi gereken olay.
  • yapılan iş umarım cezasız kalmaz.
  • öncelikle bu şahsı bugün, şu saat, ekşiden öğrendiğim için kendimle ilgili güzel düşünceler içerisine girdim. önceden tanıyanlar haline yansın. abone olanlar ise intihar edebilir.

son günlerin en güzel kitlesel hareketine
    tanık olmak güzel...
    linç kültürüne genel olarak karşı olsam da bu kişinin ciddi bir ders alması gerek.
    hayır bir de bu gerzek ekşiye soru cevaba gelmiş de sorulan bir soruya ülkeye dolar sokuyorum sen ne yapıyorsun demiş!
    be hey aklıevvel insan bugün kaybettirdiğin itibar yüzünden bir 10 yıl daha uluslararası organizasyonlarda bir müsabaka alamayabiliriz.
    ömrünü yutubır olarak geçirip kazandığın dolarları hazineye bile versen zararı karşılayamazsın artık.
  • olayın youtube ile alakasının ne olduğunu anlamadığım kampanya.

adamın kanalının adı deli mi ne ama sizler için sormak lazım deli misiniz nesiniz?
  • zar zor finali türkiye'ye almışız. zaten diken üstünde ülkeyiz böyle organizasyonlar için ama aptalin biri gelip sahaya zıplıyor ve bunu yapan bir türk, bizi rezil ediyor. hadi hit için yaptın anlarım da ee be aptal senin içeriğin türkçe. yurtdışından kimse seni siklemez , takip etmez. ayrıca binlerce takipçi kaybetmeye başladı ve devam edecektir. kendi kendine sıktı. yarın devlet büyüğü çıkıp bir ağzına sıçsa ilgilenin bu konuyla dese show tv olayı gibi kurtulamayacaktir. o durmadan avukatim dediği kişi de bunu kurtaramaz. dua etsin devlet büyüklerinden biri takmasın bunu kafaya. kazandığının 10 katını odetmeyle kalmazlar piyasadan silerler. türkleri rezil eden bir kanal olarak bilinecek artık

edit: imla