şükela:  tümü | bugün soru sor
  • hakikaten lezzetsiz sandviç yapmayı bilen adamlar tarafından üretilmektedir.
  • izmir aydın otobanında selçuk girişine gelmeden önce üstten köprü bağlantısı olan shell benzin istasyonunda satılıyor. sabahın 5 inde aç karnına yollara düştüğüm bir yaz günü çay bulurum umuduyla girdiğim benzin istasyonunda karşıma çıktığında sevinçten ağlayacaktım neredeyse. kepekli ekmeğin içinde beyaz peynirli olanı son derece güzel. yapanın da satanların da ellerine sağlık.
  • shellin yeni shop konseptinde yer almakta. bunun yanısıra birsürü feci ürünler satıyor. ben ilk bakışta amerikanvari bir hava gördüm ama güzel olmuş.
  • içinde çürümüş yeşillik olan hazır sandviç.
  • gecenin bir vakti rize'den trabzon'a bu sandviçi almak için gidenler varsa adamlar bu işi yapıyorlar. sorun pazarlamasında.
  • isimden kaybedendir
  • gitmeye deli oluyorum anlamına gelir.
  • son zamanlarda sıklıkla şehirler arası yolculuk yapmak durumunda kaldım. normalde temiz yakıt/temiz tuvalet gerekçesiyle opet'i tercih ederim ama deli2go konseptiyle son dönemde yakıtı opet'ten kahve/sandviç'i shell'den almaya başlamıştım, sonra yavaş yavaş iki iş oluyor diye yakıtta da shell'e döndüm. royal dansk kurabiyeler, oreo crispy and thin ,kahve dünyasının kahve makinelerinden taze çekilmiş çekirdekten americano ya da starbucks'ın soğuk double espresso'su gerçekten yollarda mutlu edebiliyor insanı durduk yere.

sanırsam tek eksiği (bkz: zumosol)
  • konsept olarak güzel ama ince detaylarda falso veren shell benzin istasyonlarına özgü market-kafe gibi bir oluşum. ürün konsepti olarak, heryerde satılmayan ürünlerin çeşidini arttırmak ve ayrıca yol üstü dinlenme tesislerinden farklı yiyecek çeşitleri koymak kesinlikle fark yaratır. bugün uzun yol tecrübelerimde gördüğüm, benzinlik ve dinlenme tesislerinde diğerlerinden ayrılan bir farklı konsept olmadığı yönünde. söz uzun yol tecrübesinden açılmışken hani bu japonların morg dolaplarını andıran mini konaklama otelleri var ya kapsül otel olarak da geçiyor, bu tür bir konsepti koyun belli başlı otobanlarda benzinlik yada dinlenme tesisi türü yerlere. duş çamaşır makinesi sistemini de hazırlayın. bakın görün nasıl para basıyor. sözü başladığımız yere getirirsek şayet, shell gibi benzin istasyonları bir de bu tür konsept yapsa tadından yenmez.
  • aç karnımı doyurmak için kraker+meyve suyu falan almaya girdiğim beylikdüzü shell’de leziz bir öğle yemeği yememi sağlayan konsept. smothie’lerine de, sandviçlerine de, çikolatalı tahılllı barlarına da bayıldım. benzinci dışında başka yerlere de gelir umarım.