şükela:  tümü | bugün
  • çağatay ulusoy'un başrolünde yer aldığı, çekimleri ağustos ayında başlamış, türk filmidir.
  • yönetmenliğini ali bilgin'in yaptığı, başrollerinde çağatay ulusoy ve leyla lydia tuğutlunun oynadığı , kasımda vizyona girecek olan ay yapım projesi.
  • senaryosunun alisilmis turk senaryolarindan cok farkli oldugu duyurulan , icinde rolu icin gorsel ve bir suru spor,muzik disiplinlerinde iyi performans cikarmak icin cok calisip harika metamorfoz geciren , cok yakisikli, karizmatik ve deli dolu bir baterist, motosikletci çağatay ulusoy barindiran film. dev merakla beklenilen , giselerde, festivallerde parlamasini tum kalbimle diledigim filmdir.
  • teaser'ı gelmiş.
    görünce aklıma whiplash geldi direkt.çekim filan.
  • bu filmden teaser yayinlanmis bi tane, arkadas 20 saniyelik kesite niye whiplash'ı andiran(!) sahneyi koyuyosunuz?

hey allah'im uc vakte kalmaz buralar hep whiplash. filmin konusunu bilmiyorum ama alakasi da yok galiba, neyse.

o degil de leyla lydia tugutlu sahane guzel bir kiz. sahane tercih.
  • (bkz: whiplash gördüm sanki)

edit: fragmanını izledim de, sanırım ne niyetle uğradığımı hatırlamadığım okulda gördüğüm, 'ulan onca sinema televizyon öğrencisinin it gibi staj aradığı üniversitede şu olayın bir duyurusu yapılmıyor' diye cinnet geçirmeme neden olan film ekibinin o sırada çektiği filmmiş.
    başroldeki arkadaş josh hartnet'in saçlı sakallı hallerine benzemiş.
  • fragmanda lovefool şarkısını kullanarak gönlümü fethetmiştir şimdiden.
  • lovefool '' romeo ve juliet '', son gösterilen performans da '' whiplash'' filmini aklıma getirmiştir.
    asıl fragman 1 ekim'deymiş hadi bakalım
  • çağatay ulusoy'a yeni imajının yakıştığı film.

kore filmlerini uyarlamaktan sıkılan yerli sinema holivuda mı açılıyordur ne?

(bkz: #55161504)

(bkz: #55013742)
  • yıldırım türker'in yazdığı film.

çağatay'ın oynadığı rolün baterist ve aşık adam olması dışında çok önemli, çok kilit bi noktası daha var. asıl olay burda. asıl fragmanda da gösterilmeyebilir diye yazmıyorum sürprizi kaçmasın diye. çok sefiom bu adamı da sesini de oyunculuğunu da. ne iş yaparsa yapsın bana sonuna kadar izletebilen tek insan evladı. ay bi de saçını toplamış, sakal bırakmış. öldürtcen mi çıldırtcan mı canım?

*leyla var bir de..ah o leyla. insan yemiş durmuş herhalde, bu nasıl bir güzellik. teaser'daki ses de ona ait. baa baak nası işve cilve yapıyo çıcığımaa şarkı söylerken, seni yerim yer.
    leyla sen nerelerdeydin ya kaç senedir? neden ilk başrol, neden şimdi?
    *neden dizi değil de filmde buluştunuz da ortak soru olsun.

edit: tanım.