şükela:  tümü | bugün
 • yüzyıllardır böyle bir şeye ihtiyacım varmış da haberim yokmuş! sağda solda bulduğum ve saklamak için çırpındığım birçok link var. bu zamana kadar bunların yarısını ya düzensizliğimden kaybettim ya da format sebebiyle yer imlerinden silindi.
  (evini pırıl pırıl yapan x'i aldığı için ağzı kulaklarına varan ev hanımı edasıyla) şimdi içim rahat! del.icio.us sayesinde bütün linklerim derli toplu, tagli ve de elimin altında.
  (şimdi de toplu terapideki insanlar edasıyla) te-şek-kür-ler del-icio-us!
 • sorun ulastigi boyut vesaire degildir. del.icio.us'un kimbilir kac kati boyuttaki yahoo mail, yahoo search sorun olmuyor da bu mu olacak. isin asli del.icio.us yahoo tarafindan satin alindiktan sonra yahoo'ya gecenler arasinda bu urunu sifirdan gelistiren gruptan hickimse kalmadigi icin (cogu bir yil sonra falan paralarini alip ayrilarak gidip kendi sirketlerini kurdular) "gelistirmeye devam etmekte zorlanacagiz, bari satalim para eder" gozuyle bakilmaya baslanmis olmasi.

  ama satmayi amaclayip da ilk aciklamanin kapatiliyor seklinde olmasi epic fail, ona katiliyorum.
 • kapatiliyormus... adam olmaz lan bu yahoo. cok kisi kullanmiyor desen degil, hani alexa.com'a gore #255. bu bir kenara dursun isin ilginc taraflarindan biri del.icio.us api yahut rss feed'i desteklenmeyecegi icin sagi solu yamulan cok site olacak. hayallah niye yamuldu, yahoo del.icio.us'u kapatmis ondan oldu... helal, pr'a gel pr'a...

  del.icio.us'da su an en populer linklerin bu konuyla ilgili olmasi da gercekten ironik.
  http://img815.imageshack.us/i/picture3ju.png/
 • yahoo'dan (türkçe kelimeler yetersiz kaldığından dolayı) epic fail. hali hazırda sahip olduğu iyi bir sistemi daha da geliştirmek, başka hizmetleri ile birleştirmek vb dururken tümden kapatmak hakikaten akıl karı bir iş değil.
  gerçi gog gibi iki gün sonra "yepyeni delicious" diye geri de gelebilirler. umut fakirin ekmeği.
 • tercihlerinizi bi kenara kaydedip beğeneceğinizi düşündüğü linkleri size getiren başka bir sistem için (bkz: stumbleupon)
 • ing. cok leziz, lezzetli anlamina gelir..
 • online bookmark sistemi, genellikle blog camiasi tarafindan sevilir. linkleri secip kendi favorilerinize eklersiniz, ve bunu herkesle paylasabilirsiniz. bu listeyi rss feed olarak alabilirsiniz, saga sola yollayabilr, kategoriler halinde saklayabilirsiniz. firefox eklentisi ile bookmarklarinizla entegre calismakta su siralar.
 • satıldıktan sonra sıfır database ile yeniden başlamış hede.

  ulan yahoo herşeyin falso.