• bu kiz cocugu herhangi bir konuda fikrinizi belirttikten sonra, ki bu fikir (bkz: #17671037) gibi hafif sitem icerikli begenmezlik de olabilir; bir anda mesaj yolu ile hakaret edebilir, bir anda kendini muhattap sanabilir.

kendisini sozluk muhtari ve genel insanlik muhtari sandigindan mutevellit tum terbiye yoksunluguna isaret eden uslup bozuklugu ile "bok yemek duser", "git cartman taklidi yap lunepark al" gibi abuk subuk hakaret ve onermelerde bulunabilir. mumkun mertebe kaale almayarak cevap vermediginizde kendi kendine dusecektir bir noktadan sonra.
  • birkac zamandir olay ariyordu sanirim. buldu sonunda. niki sol frame'de gorundu filan.

mesajlarimi kaydetmek gibi bir ali$kanligim yok, $imdi bir kontrol edeyim diye actim, i-ih silmi$im maalesef.
    zaten oyle kufurlu mesajlari tutmak da istemezdim. bir entrime cevaben yazdigi sayisiz hakaret ve kufur icerikli mesajinin sonunda entirilerini $oyle bir taratip mutsuz bir insan oldugu kanisiyla kendisine sevgilerimi yolladiydim. arka arkaya birkac kez "ne zaman istersen konu$abiliriz, zordur deri hastaliklari" deyince kacti. sevgimi istemedi :(

$imdi bakiyorum bugun sabahtan beri circir yapan arkada$ da delidda imi$. yazik, hala mutsuz demek.
    cnm sevglerimi yolluorm, kib bye.
  • bir yere iliskin
    "15 yil oncesi olympos gibi bir taddir eski hali bebek otelinin. simdi ise tedirgin tedirgin gidip kahvalti ettigim onlarca yerden biri haline gelmis yeni haliyle."

sozune karsilik

"tedirgin tedirgin,
    domaltip sikecekler cunku!
    hey allam bu elitlerine akil ihsan eyle."

cumlesini kurma potansiyeline sahip, hic tanimadigi birine bu sekilde hitap edebilecek kadar uslubu duzgun ve saftir.

super sutten cikmis ak kasik taklidi yapar , herkesi kendi gibi dusunmekten kasti kufurbaz ise oyle olmadigini da ogrenmesi pek zaman almaz.

ha bunlari niye paylasiyorum, yarin obur gun baska insanlar da bazi fikirlerini paylasirlar bir seyler hususunda, onlara da gider kufur eder hakaret eder, once burayi bir okusunlar ki cevap vermesinler, muhattap almasinlar diye.

zira ben duzgunce uzun uzun bir anlatmayi denedim velhasil delidda ayni zamanda laftan anlamayan demekmis.
  • ciddi manada sorunlu olduğunu düşündüğüm yazar. bir konuyu inanılmaz derecede saptırabilme ve tartışmaya çekip hakaret edebilme potansiyeline sahip. bir de sanırım özellikle bayan yazarlarla uğraşma gibi bir eğilimi var. allah sonunu hayır etsin.

not: amethyst'in uyarısı üzerine önceki entry silinip sadece yorum içeren kısmı yeniden yazılmıştır.
  • #12841858 nolu entry sini görüp "evladım sen çok yanlış anlamışsın bdsm'yi," diye açıklamaya çalışacaktım, iyi ki de denememişim. olur da okuyan olursa dezenformasyona uğramasın diye "bakın, d/s her şeyden önce rızaya dayanır, kimse size sizi mutsuz edecek kendinizi safi kötü hissettirecek bir şeyi bile bile yapmaz, bu d/s değil, orospu çocukluğudur, efendi kölesi öyle mutlu olduğu olduğu için artık nasıl davranıyorsa öyle davranır, her iki taraf da birbirine saygı duyar ve derinden sever, ilişkide duygusal olarak yıpranmış ve zayıf olmanız ve karşı taraf ne derse itaat etmeniz sizi bir sub yapmaz, bahsettiğiniz durum çok farklı, burada maruz kaldığınız şey d/s değil, orospu çocukluğunun ta kendisidir." vesaire vesaire yazmak istiyordum. bugün buraya kısmetmiş.

kendisine naçizane tavsiyem eğer hala yapmadıysa o adamdan olmazsa psikolojik destek alarak kurtulması ve örselenmiş benliğini tekrar yapılandırmaya çalışmasıdır. bunları beylik laflar etmek için değil, bizzat kendisi için üzüldüğümden yazıyorum. bir kadının kendisinin bu şekilde aşağılanmayı kabul etmesi ve bunu sağlıksız bir şekilde anlamlandırması beni ziyadesi ile üzdü.

son olarak iğrenç esprim geliyor: "d/s işleri, bırak bu işleri!"
  • "web cam açıyorum" lafını "bana yandaş olursanız vücudumu göstericem" şeklinde anlamış kişidir.
    şimdi bazı şeyler anlaşıldı sanıyorum.
  • #12841858 numaralı entrysi ile beni benden almış yazar.
  • şunca zamandır buralardayım, kendisi sağolsun ilk defa mallar fasilitesini kullanmaya zorladı beni. bir yığın insanla mesaj fasilitesiyle tartıştım, yeri geldi sinkaf da girdi işin içine ama böylesini görmedim. uğraşmayın, asabınız kalkar durdur yere.
  • iyi birisi, eminim...
    ayrıca gerçek bir konya hanfendisi...
  • dobra entryleri olan bir yazar, üşenmeyip uzun uzun da yazar.
hesabın var mı? giriş yap