şükela:  tümü | bugün
  • içerisinde deliha filminin ikinci fragmanı olan link. deliha 2 değil.

edit: başlık başa kalmış yetmemiş gerçekten filmi çıkmış.
  • 40 saniyelik teaser'ında bile midemin bulandığı, sonuna kadar izleyemediğim film demeye utandığım saçmalık. böğürerek çevresindeki insanları kucaklarken yere fırlatan bir dev anası kadını izlemekten keyif alan birileri var mı gerçekten?
    https://youtu.be/zyc_mupyfgi
  • deliha isimli berbat filmin sequel'ı.
    ilki yeterince kötü değilmiş gibi ikincisini çekmişler. oturup ilkini bir daha seyretseydiniz keşke evvela. ulan bu kadar kötü bir şeyi devam ettirmeyerek insanlığa bir katkımız olsun derdiniz belki.
  • deliha 1 filmini televizyonda izlemiş biri olarak söyleyebilirim ki 2.nci filmi kusarak bekliyorum.

ablacım 1.nci film bile berbatken sen gidip 2.nci filmi çekiyorsun.
    emeğe yazık yahu.
    onun yerine daha yaratıcı filmler yapıp çekseniz bizlerde izlesek.
    zaten muadili recep ivedik var piyasada.
    seyirciyi kusturmaya ant mı içtiniz!
  • bu tarz filmleri hangi kafayla seriye bağlıyorlar merak ediyorum. televizyonda dahi izlemeyecegim bir yapımın ikincisi olarak karşımıza çıkacak filmdir. ınstagram'da karşıma çıkıyor sürekli. nasıl bir etkileşim ağım varsa artık. recep ivedik çakması bir karakter diye gözlemliyorum. burdan tüme varirsak 4'e 5'e kadar yolu var. neden olmasın ki? zaten prodüksiyona pek para yatırıldığını zannetmiyorum, ne gelirse kâr diyerekten allah ne verdiyse çekiyorlar. deliha_fan38
  • birinciyi kim seyretmiş de ikinciyi çekiyorlar dediğim yerli komedi filmimsi.
  • gupse özay'ın, "ulen şu recep ivedik'in dişi versiyonunu yapsak da köşe olsak" diye düşünerekten çektiği berbat ötesi filmin devam versiyonu.
  • gupse özay’da iyi özgüven varmış. ilkinden sonra utanma sıkılma yaşamadan ikinciyi çekmiş.
  • “umarsizca” kelimesinin yine ve kim bilir kacinci kez yanlis kullanimina sahit olduk fragmaniyla.
    sasirdim mi? tabii ki hayir. benimki tespit.
  • neden çekiyorlar bu filmleri? çünkü ilk film 1.6 milyon izlendi. yoksa muhtemelen çekenler de biliyor ilk filmin de, fragmanından gördüğümüz kadarı ile ikincisinin de (yalnız yeni film, ilkinden bile kötü olacak gibi gözüküyor ki, bu da bir başarıdır) kötü filmler olduğunu. ibrahim büyükak'a, güldür güldür ekibine film çekip para kazanan insanlar bunlar neticede. ilki izlenen bir filmin devamını yapmaları "ticari" açıdan bakınca mantıklı gözüküyor. ha biz bu filmleri hak etmiyoruz, orası ayrı.

böyle felaketlerden sonra aile arasında gibi vasatın dibi filmler övgü bombardımanına tutuluyor ya, bana asıl koyan husus o. türk sinemasının esas sıkıntısı da bu kanımca. ölümü gösterip sıtmaya razı etmek.