• deliha filminin 2. seri filmidir efendim. kendilerinin de en az ilki kadar güldürmeyeceğinden eminiz.
  • deliha 2 diye film varmış gidelim mi? diye teklif eden bir arkadaşım olursa gerçekten arkadaşlığımı sorgularım. normalde deliha filminde #47058264 belirtmiştim ama yine tekrar ediyorum. recep ivedik'in dişi versiyonu işte.

recep ivedik 2 filminde "benim dna'mda çalışmak yoghhhh" diye bir sahne var. bilmeyenler olabilir, izlemeyenler gerçekten hiç bir şey kaybetmiş değiller ama ben askerdeyken bu recep ivedik'in envai çeşit serisini izledim.

gupse özay kelimesini duyduğum gibi zaten saçlarım dikilen bir insan. şu an filmini geçtim fragmanında bile recep ivedik 2 ile benzerlik mevcut. nasıl mı? ikisi de serinin 2. filminde iş arıyor ya daha ne olsun.

beşiktaş kültür merkezi şu tarz filmleri çekmeyi gerçekten ne zaman bırakacak acaba? ben gidipte, hollywood tarzı bol patlamalı action filmler falan istemiyorum ama yeter gerçekten. bu filmin yapımcısı zaten film çıkmadan 2 hafta önce kanal d ana haber dahil reklamı yaptılar bu filmin.

son olarak erşan kuneri'den gelsin.

sen kimsin? çık dışarı çık, kendin ol biraz, taklitçi olma!
  • dayım avm’nin birinde temizlik görevlisi olarak çalışıyor. hani bu masalardan boş tepsileri alanlardan. geçenlerde ziyaretine gittiğimde bu filmin fragmanına denk geldik. kahkalarla güldü. izin günümde gidelim buna dedi yengeme.

sizin anlayacağınız, ülkemizde bu tarz milyonlarca insan var ve bu filmler onlar için çekiliyor. zaten hedef kitle bizler gibi daha okumuş, daha aktüel, daha bilinçli internet kitlesi değil.

dün şahan ivedik altı’ya başlıyorum dedi. cumali ceber 2 de yoldaymış. deliha’nın da üçü dördü gelir. alan memnun satan iki kat memnun.
  • embesil turnusolu olan film.
  • bu film hakkında en çok da şaşırtan ise bu filmin oyuncularının (yönetmeni de başroldeki kadın) çok iyi bir iş çıkardıklarını düşünmeleri.
  • sumelanin sifresinden sonra ikincisinin neye dayanarak cekildigini merak ettigim bir diger filmdir.
  • hedef kitlesi evde kalmış çirkin karılar galiba. fragman baştan sona çirkinlik propagandası.
  • az önce fragmanını izledim, kendimi gerizekalı gibi hissettim. sonra bu duyguyu yediremedim kendime üşenmedim, açtım bir kez daha fragmanı izledim, bırak gülmeyi tebessüm dahi etmediğimi bir kez daha fark ettim. kalbime ağrılar girdi o derece kötü geldi. filmin tamamını izlesem rahat iki damarım tıkanır diye düşünüyorum.
  • gülse birsel, şu sinir illeti sevimsizi milletin başına sardın ya, allahından bul.
  • şu an galasından çıkan ünlülerin söylediklerini dinliyorum ve inanamıyorum.

"mesajı olan bir film"

"film gibi film"

"çok kaliteli"

"ülkemizin değeri"

tanım: çöp film. gitmeyin, tekrar çekilmesine katkıda bulunmayın.
hesabın var mı? giriş yap