şükela:  tümü | bugün
 • bir galatasarayli olarak hocanin anlattiklarini cok uzucu buluyorum. bu yasanan olaylarin goruntusu varsa paylasan olursa sevinirim.
 • abdullah avcının farih terim’e bugünki maç sonu basın toplantısında söylediği sözdür. basın toplantısında fatih terim’in kulübüye hakaret ve yumrukla saldırdığını belirtti.
  söylediklerinde de sonuna kadar haklıdır

  basın toplantısı video linki
 • abdullah avcı fatih terim'den ölümüne korkanlara inat sonunda göte göt demeyi başarmış, bunu birinin yapması gerekiyordu.

  fatih terim'in nasıl bir karaktere sahip olduğunu hepimiz biliyoruz o yüzden şaşırtmıyor... dün kebapçıda yapan bugün sahada yapar, çirkefliğin limiti yok bu herifte.
 • boş yapacağına 1 tane de sen vursaydin madem, delikanlılık vuruşmaksa senin için.
 • gargamel fatih, hasan piçi ve çetesi ile birlikte hocanın kulübesini yumruklayıp küfürler yağdırınca ve hocayı tehdit edince olanlar olmuş. abdullah hoca haklı serzenişinde.

  1-0 mağlupken adana fellahı ve kabadayı; ama galipken babacan tavırlar.

  yemezler sinyor terim. çakma don carleone seni.

  siktirip gideceksiniz türk sporundan. aziz ve mahmut uslu gibiler nasıl defolup gittiyse siz de öyle defolup gideceksiniz.

  sizin de masa başında alınan şaibeli şampiyonluklarınıza kanan koyun sürüsünün de kafatasını sikeyim.

  avrupa'da her sene köy takımlarının tecavüzüne uğrayıp fark ye ve uefa'dan bile elen; türkiye'de de 50 milyon euro kazanmak için her sene hırsızlık yapıp şampiyonlukları çal.
 • doğru, kaçmaz ve onca pozisyonda karşıyı kayırmalarını sallamaz, kimyagerin takımını tokatlaya tokatlaya yener ve şampiyon olur..

  terim’e 55 maç ceza verirsiniz artık, hazımsız zavallılar, yapay oluşumun yapay teknik direktörleri, ve de tabi olmayan taraftarları..

  utanmıyorsunuz..