şükela:  tümü | bugün soru sor
170 entry daha
  • uzun zamandır böyle berbat bir film izlememiştim. yayında ve yapımda emeği geçenlere lanetlerimi iletiyorum.

bir senarist ne iş yapar? senaryo yazar. aga bunda senaryo yok, böyle kopukluk, böyle kepazelik olabilir mi? sürekli at biniliyor, suda denizde falan at koşuyor, çölün ortasında koyunlar otluyor, filmin sonu resident evil saçması bir şekilde bitiyor, filmin yarısına kadar önemli bir rolde olduğunu düşündüğüm kadın öylece ortadan yok oluyor, çocukluktan beri deliler ocağındaki adamların hepsi farklı şive ile konuşuyor ki deliler ocağında nasıl yetişiliyor ona dair bir şey de yok. erkan petekkaya zaten kepaze oynamış bu konuya girmiyorum bile, resmen kötüyüm ben kötüyüm diye filmi bitirdi. skeç mi çektiniz, film mi? bu nasıl rezalettir böyle.

yazıklar olsun başka da bir şey demiyorum.
  • filmi yerin dibine sokan arkadaşlar objektifler mi yoksa meşhur ekşi sözlük timinin birer yılmaz neferi olduklarından mı vuruyorlar merak ettiğimdir.
  • net 2018'in en kötü yerli filmidir. film yaparken 1 tane kitap okuyabilirdiniz.
3 entry daha