şükela:  tümü | bugün
  • nokta yerine ayol ile biten sasirma cumlesi.
  • bi 742 yil vardir nickalti girmemisimdir heralde. vayz. su an farkediyorum. ozlemisim. yine bi 641 yil vardir adamakilli biriyle de tanismamisim sozlukten zaten, onun da etkisi tabii. neyse.. bugunu de biyere not etmek gerekli fakat. tiksinc feysbuk yapmacikligi da yapamayacagimiza gore biz, yine elbette en guzel mekan olarak, burada, evimizde, ve bu baslikta olmaliyiz. bunu, yine buraya ciziktirmeliyiz.

ben, bugun kendisine, aramizdaki kooooccaman mesafelere, saat farkina, nebliim hicbir seye aldiris edemeden, telefonda, dakikalarca hickira hickira agladim.

dinledi beni. anlatti. sordu. konustu. sakinlestirmeye calisti. sonra yine dinledi.

en cok ihtiyacim oldugu anda, oradaydi. tam yanimda.

iyyyki varsin!

ben seni daha cok seviyorum.

"gülüm" deyisine gurban.
  • çok mutsuz.
  • onun da hayatına iyi niyetini suistimal eden bir adet ruh hastası adam(!) girmiştir. yani olaya dışarıdan bakınca talihsizlik statüsünde ama derinliklerine inince zavallı bir adam(!)ın zavallılığını ifşa ettiği, aslında deli kızımız için talihli sayılabilecek detaylar mevcut. evet evet kesinlikle yaşadıkları onun için iyi bir talih. üzülmesin, geçecek ve bir gün dönüp geriye bakma ihtiyacı bile duymayacak. tüm kalbimle seninleyim güzel insan. lütfen burayı eğlenceli girdilerle doldurma şansımız olsun*

edit:imla