şükela:  tümü | bugün
  • nokta yerine ayol ile biten sasirma cumlesi.
  • bir ekşi sözlük yazarı ve harika bir insan. delileri ve deliliği sevme sebebim. akıl almaz fikirleri var ve ben bu fikirlere şapka çıkarıyorum. insanlar hakkındaki gözlemleri ise resmen enfes.

badim, kankam.
  • ışığım.
  • bi 742 yil vardir nickalti girmemisimdir heralde. vayz. su an farkediyorum. ozlemisim. yine bi 641 yil vardir adamakilli biriyle de tanismamisim sozlukten zaten, onun da etkisi tabii. neyse.. bugunu de biyere not etmek gerekli fakat. tiksinc feysbuk yapmacikligi da yapamayacagimiza gore biz, yine elbette en guzel mekan olarak, burada, evimizde, ve bu baslikta olmaliyiz. bunu, yine buraya ciziktirmeliyiz.

ben, bugun kendisine, aramizdaki kooooccaman mesafelere, saat farkina, nebliim hicbir seye aldiris edemeden, telefonda, dakikalarca hickira hickira agladim.

dinledi beni. anlatti. sordu. konustu. sakinlestirmeye calisti. sonra yine dinledi.

en cok ihtiyacim oldugu anda, oradaydi. tam yanimda.

iyyyki varsin!

ben seni daha cok seviyorum.

"gülüm" deyisine gurban.
  • kuşların her sabah cik cik cik diye selamladığı, tavşanların onu görünce dans ettiği, kedilerin öptüğü, köpeklerin mutlu olduğu bitanecik disney prensesim benim.

nice senelere, güzel gözlüm.
  • ameliyatım boyunca beni bekleyen güzel insan. gizlice ameliyathaneye bile girdi elimi tutmak için. hop oturup hop kalkmış sonrasında. bitanem benim.