şükela:  tümü | bugün
  • sarp leventoğlu ile birce akalay'ın başrollerini paylaştığı bir murat şeker filmi .. fragmandan anlaşılan aşk ile boks harmanlanmış ortaya sıcak bir film çıkmış..1 nisan gelsin de bir bakalım nasılmış
  • o abide gibi duruşun bir bedelinin olduğunun görüntüleri geliyor bakın;

https://www.youtube.com/watch?v=cr2rnh_sy_c
  • "murat şeker ısmarlama filmlere geçiş yaptıysa çok şükür kariyeri bitiyor" demeye gelmiştim buraya ama bu filmin senaristlerinden biri de gene kendisiymiş. bu da demek oluyor ki bol bol rocky çakması sahneleri olan, tamamen özenti, izlerken başkaları adına utanmak eylemini fazlasıyla yaşayacağımız bir film bekliyor bizleri. tabii ben daha önceki bütün murat şeker filmlerini olduğu gibi bunu da ölene kadar, hatta öldükten sonra da izlemeyi düşünmüyorum. otobüs yolculuğunda falan bir gün karşıma çıkarsa da sırf izlememek için uyurum herhalde.
  • sarp levendoğlu o kadar idmana rağmen hala düzgün yumruk atamıyor. bu filmde dikkati çeken gürkan uygun'un "jokervari" bir karakteri ne kadar iyi canlandırdığı olacak. yoksa hikaye yönetmen vs tırt
  • --- spoiler ---

başkasının yumruğunu yemeyen kendininkini balyoz sanırmış.
    --- spoiler ---
  • artık çıksın, kim izliyorsa izlensin ve vizyondan kaldırılsın istediğim film. reklamını o kadar çok gözümüze soktular ki fragmanını bile göremeden filmden soğuduk.

--- spoiler ---

amına koyim rocky'nin reklamı dönmedi bu kadar ya.

--- spoiler ---

milleti balon gibi, zeplin gibi şişirdiniz, o film abd'de oscar alabilecek kadar muhteşem bir şey çıkmazsa insanlar çok sağlam hayal kırıklığına uğrayacak ve sizi yuhlayacaklar.

bence pr işini bir daha bi gözden geçirin abi.
  • cakma rocky iv.
  • lütfen bir an önce vizyona girsin ve girdiği gibi çıkıp, yok olup gitsin, tarihten silinsin. böylece afişini ve fragmanını görmekten kurtulmuş oluruz.

boksa mafyavari bir hikayeyi neden bulaştırıyorsunuz? mafyavari bir film çekeceksen neden ana karakteri boksör yapıyorsun?

fragmanda "boks var, romantizm var, intikam var, silah var, mafya var" mesajı verilmeye çalışılarak karman çorman bir şey gösterilmiş.

başrol oyuncusu bırak yumruk atabilmeyi, daha balta ile doğru düzgün ağaç kesemiyor.

not: izlemeyeceğim.