şükela:  tümü | bugün
  • a101 de satılan incirli bisküvi markası. biskeremin incirlisini bulamayanlar için aranan kan bulundu. gayet lezzetli bir bisküvi.
  • bir venüs bisküvi harikası.
  • mart ayının son haftası itibariyle bim'de satılmaktadır. ben bim'de keşfettim. lezzeti hakkında bilgi vermek gerekirse enfes.
  • herkes kurabiye diye tanıtmış ama benimki bildiğin ekmek arası incir gibi çıktı. bayatlamış ulan ürün yeni değil mi? ne ara bayatladı emenike.
  • incirli biskrem ayarinda bisey. puskeviti bayat gibi ama her turlu guzel.
  • incirli biskrem'in üretiminin durdurulmasından sonra oluşan büyük boşluğu doldurabilmiş incirli bisküvidir.
  • bayat değildir, incirli ya da elmalı biskremi hatırlarsanız onlar için de en büyük eleştiri bayat gibi olup paketin içinde kolay dağılabilmesiydi. demek ki bu malzemelerle yapılan bisküvi bu kıvamda olmakta, bilemedim.

paketleme işine çözüm bulup aynı bisküviyi üretmiş venüs. kıtır kıtır bisküvi olsa bu kadar güzel olmazdı.. turta gibi yumuşacık kıvamıdır kendisine hasta eden..
  • geçen gün bim'de gördüğüm ve "aman tanrım! yoksa incirli biskrem'in o ilk çıktığındaki orgazmik dokusuna uzaktan da olsa benzer ola da bilir mi ki " diyerekten markette dolaşırken açıp yediğim, ve evet o aradığım lezzete benzer bulduğum yeni favori bim püskevitim.

ayrıca (bkz: ımmmmmhhh)
  • (bkz: fig newtons) nabisco firmasının ürettiği ürünün aynısını ambalaj dahil olmak üzere üretmişler gerçekten
  • harika bir şey diye löp löp yiyordum ki 100 gramının 415 kalori olduğunu öğrendim.
    sessiz sedasızca son lokmamı yutuyorum... ama dolaptaki 15 paket n'olacak?