şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • bi senede pil ömrü kafayı yiyen bilgisayarların üreticisi firma.
  • ultrasharp serisi monitörleri profesyonel düzeyde bilgisayar kullanıcıları için biçilmiş kaftan olan marka.
  • yedi yıldır kullandığım laptopumu üreten firma.
  • kullandığım bilgisayarı sayesinde bildiğin hayattan soğuyorum. alan aklımı seveyim dedirten amerikan firması.
  • teknik servisinin verdiği hizmet ile müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiklerini gösteren firmadır. tek telefon ile ölü pikselli ekranı iki gün içerisinde değiştirip, ses çıkaran adaptörün yerine yenisini bir gün içerisinde yolladılar.
  • dizüstü ve masaüstü bilgisayar üreten amerikan şirket.
    bi tanede bende var.
    servisine nasıl ulaşılmakta hala çözmüş değilim. bilgisi olan bi yardım etsin efenim.
  • çevremdeki tüm arkadaşlarımın inanılmaz şekilde memnun kaldığı, benim ise sürekli bozulan bilgisayarımın sahibi firma. o kadar sağlam ürün içerisinde bozuk olanı bana denk geldiyse demek ki...

(bkz: gökten am yağsa bana yarrak düşer)
  • laptopumun bir yıllık garanti kapsamında olan bataryasının garanti süresinin üzerinden 5 ay geçmesine rağmen müşteri memnuniyeti kapsamında sadece telefon görüşmesiyle yeni bir bataryayı adresime kargolayan firma.

(bkz: gözlerim yaşardı)
  • internet sitelerinde bilgisayarın problemi nedir onu algılayan bir şeyleri var. bugün onu bi deneyeyim dedim yaşadığım bir problemden ötürü. açtım arkaya onu güzel güzel testlerini yapıyordu. o arada ders çalışıyom. önce "ciyuv ciyuv" diye sesler geldi. ben de "adamlar yapmış abi" modundayım. sonra birden çat diye dvd rom açıldı. altıma sıçıyodum yeminle.

demem odur ki;

sevgili dell, lütfen bu diagnostic tool'unuza "dvd rom kafasına göre açılabilir, durduk yere altınıza sıçmayın" diye bi uyarı koyun. bu nedir allaaşkına?