şükela:  tümü | bugün
 • bu markanın capuccino makineleri de var. hatta bi modeli 2000 ytl civarı, ne biçim iş anlamadım...
 • yaklaşık 1 yıldır büyük alışveriş merkezlerinde ne zaman bir ev aletleri mağazasına girsem karşılaştığım,bu yıl bunca karşılaşma yeter diyerek bir adet ekmek yapma makinesi ne sahip olduğum,galiba iyi bir marka,ama ütülerini de denemek gerekir,satıcı ütülerine çok güvendiklerini söyledi.
 • platino marka, tek plotlu, buyuk tuple calisan katalitik modeli olan ev aletleri ureten marka. yilllarca kullandik sonra kesmedi dayimlara verdik yillarcada onlar kullandi. dusununce insan ister istemez, teknoloji ilerledikce kalitede dusuyor mu ne demekten kendini alamiyor.
 • gayet makul ve kullanışlı espresso makinesi üretip satan marka,
  yani muhtemelen,
  büyük olasılıkla,
  herşey çok güzel olacakmış belki de, iyi niyeti seziyorum ama o espresso makinesini satarken yanında verdikleri kullanma kılavuzunun üstüne,
  iq su 185 ve altı olanların kullanımına uygun değildir deselermiş.
  (bkz: ben salagim demenin alternatif yollari)
 • satın alırken iyi de problem çıkınca mı kötü, diye çıkışırız ya bazen mağazada, bu marka böle bi marka. satın alırken süper hizmet, problem de sıfır nezaket, eşittir delonghi.

  ikisinden biri yalan söylüyor. ya üsküdar servis, şu zeynep kamil'e giderken teknik lisenin hemen karşısındaki sokaktaki, ya da koskoca delonghi merkez.
  şimdik, bi delonghi marka ürün alıyorsunuz, bıçaklarında bi arıza var diye servise götürüyorsunuz. bi süre sonra ürün tamir edildi diye haberi nihayet geliyor, neyse gidip teslim alıyorsunuz zımbırtınızı. ama kutuyu oracıkta açmıyorsunuz, salak gibi evde açıyorsunuz. gördüğünüz manzara sanki kamyon altında kalmış bi mikser. her tarafı ezilmiş halde. ya da sanki 10. kattan aşağı atlamış bi mikser.
  hemen telefon ediyorsunuz servise, getirin diyorlar. aradan bi süre geçiyor, götürüyorsunuz. ama farkında değilsiniz, çünki her ne olduysa o olan sizin üzerinizde kalacak.
  böyle de ahlaksız bi servis, böyle de yalan bir marka!
  bi de diyelim ki kahve makinesi aldınız, aman süzgeci delmeyin, yoksa 6 - 7 ay beklersiniz. ben üsküdar teknik servisi ve delonghi müşteri hizmetleri için söylüyorum. off ya içimi daralttı.
 • bu markanın ürettiği buhar kazanlı ütüyle, ütü yapmak işkenceden ziyade orgazmik bi zevke dönüşüyor.
 • buhar kazanlı ütüsü çalıştığı zamanlarda harika ütülemekle birlikte, satın alınırken yanında başka bir ütü daha alınması faydalı olur. aksi halde bunun serviste olduğu aylar süresince kırışık kıyafetlerle dolaşmak zorunda kalınabilir...
 • ürettiği filtre kahve makinesini alalı henüz 1 ay bile olmadan kalıcı filtresinden kahve kaçırmaya başlayarak size filtre kahveyle kahve falı bakma keyfini yaşatan italyan firması.
 • ütü degil bildigimiz dumbbell ureten firma. artik ütü yaparken arada mola vermek zorunda kaliyorum, umarim mediamarkt iade kabul ediyordur.
hesabın var mı? giriş yap