• sırf keyif için her isteyenin katılabileceği bisiklet gezileri düzenleyen bir bisiklet mağazasıdır. https://deltabisiklet.com/
  • merkezi ankara olan, istanbul şubesini, bağdat caddesi / kızıltoprak'a, fenerbahçe stadının karşısına açmış olan büyük bisiklet dükkanı.
    drag, corratec, cannondale gibi bisiklet markalarının türkiye distrübitörüdür.

kızıltoprak'taki şubesinde, aynı çevrede yaklaşık 12-13 yıldır bisikletçilik yapan rakipleri yeşil bisiklet ve velespit'e oranla çok daha güler yüzlü ve canayakın çalışanlara sahip olduğu için, o çevrede yıllardır süregelen yeşil bisiklet ve velespit hakimiyetini sona erdirecek gibi duruyor. iyi de yapıyor.
    doğal olarak, nerede ne kadar güleryüzlü ve yakın hizmet varsa, nerede dost kazığı yok ise, yavaş yavaş herkes oraya kaymaya, bisikletini servise oraya götürmeye ve alışverişlerini oradan yapmaya başlıyor.
    şimdilik benim nazarımda uyandırdıkları intiba, ''profesyonel'' bir bisiklet dükkanı oldukları yönünde.
  • prensiplerine sıkı sıkıya bağlı ama bu prensipleri arasında müşteri memnuniyeti yer almayan işletme.
  • geotech markasıyla çok güzel bisikletler üretmektedirler.
  • müşterilerin sadece para olarak görüldüğü, ithal edilen ürünlerin fahiş fiyatlara satıldığı, müşteri memnuniyetinden bihaber işletmemsi.
  • son derece arkadaş canlısı çalışanları bulunan, satış öncesi ve satış sırasında her türlü sorunuza son derece profesyonelce yanıtlar veren, tüm bunlara ek olarak oynak fiyatları, fahiş rakamları olmayan bir işletme.

şahsım adına çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. bu memnuniyetimin satış sonrası da süreceğinden adım gibi eminim.
  • burada davut diye ultra komik bir insan vardır.. yardımcı olur, candır, kandır, komik adamdır.. ama sabrını test etmek için aynı soruyu 8 kez sorarsanız delirir kulaklarından kırmızı ışıklar çıkar sevimli bi hali kalmaz.. baştan söyliyeyim..
  • kola ve gofret rüşveti ile bisikeltimi tıkır tıkrı çalışır hale getiren insanlar topluluğu. akşam yemeklerindeki zengin türk mutfağı seçenekleri ile de beni bendne alıyorlar her gittiğimde...
  • bisikletinizi satın aldıktan sonra sözde destek sağlayan, yardım sever çalışanları pek olmayan bisikletçi. fakat lastiğe hava bastığı için bile gözünüzün içine bakan bisikletçilerden değildir karıştırmayınız.

daha iyisi için (bkz: kaçkar)
  • ankara'nin kalburustu kismini ve bisikletten anlamayan tipleri bi guzel sogusleyen, bisiklet dukkani gorunumlu inek sagma tesisi.
hesabın var mı? giriş yap