şükela:  tümü | bugün
 • 1989 doğumlu usc oyuncusu. sınıfının en iyi oyuncularından olan derozan muhteşem bir atlet ve sınırsız bir potansiyel vaadediyor.. gelecekte başarılı bir nba oyuncusu olması muhtemel, vince carter hamurundan olduğu söyleniyor.
 • usc formasıyla ilk 12 maçında sadece 11.8 sayı ortalaması tutturabilmeyi başararak * ve bu maçlarda tek bir üçlük isabeti bile bulamayarak * kolej kariyerine beklentilerin çok altında bir giriş yapmış olan ve mock draft'larda gördüğümüz kadarıyla 2009 nba draft'ına girmesi beklenen ve kendisiyle aynı pozisyonda oynayan james harden, stephen curry ve chase budinger gibilerin an itibariyle altına düşmüş gibi gözüken shooting guard. ancak son 3 maçında rakip potalarda 53 sayı bırakmayı başararak yavaştan ritim bulmaya başladığını da göstermiştir.
 • dün geceki arizona state maçında * en büyük rakibi james harden 4 sayıda kalırken *, kendisi 22 sayıyla kariyer rekoru kırmış swingman. ayrıca son 11 maçında da çift haneli skor üreterek hakkındaki soru işaretlerini yavaştan silmeye başlamıştır.
 • compton'lıdır, allah'ın adamıdır. bir de vince carter hakkında çıkan "adam 8 yaşındayken smaç basıyomuş abi" söylentileri bu adam için "6. sınıftayken çift el koyuyomuş abi" şeklinde çıkmıştır. ayrıca raptors'ın kendisini iyi yerden kaptığını düşünüyorum, tutturdu millet bi rubio mınakoim, zenci kardeşlerimiz zulüm gördü.
 • toronto taraftarlarının yeni vince carter olmasını beklediği çaylak. fazla yüksek bir beklenti açıkçası.
 • toronto'nun vc'den sonraki yeni hava korsanı.
 • ilk nba maçında rakip, clevland cavaliers idi. demar erkenden sahaya çıktı, rakip oyuncular sırayla yanına yaklaşıyordu. sıra shaquille o'neal'e geldi. o'neal maç öncesi selamlaşma babına elini demar'a uzattı. selamlaşma faslından sonra demar'ı sahada görenler; toronto'ya bak avrupalılar yetmemiş pazarlama stratejisi için çinli getirmiş diyebilirdi. rengi sararmıştı, nasıl sararmasın? on sene önce küçük bir çocukken televizyon başında finallerde izlediği adamın rakibi olmuştu. çocukluk rüyasının gerçek olup olmadığına emin olamıyordu. sonra maç başladı. demar ilk çeyrek oynanırken birine blok yaptı. blok yaptığı oyuncu; shaquille o'neal'di. aynı sahada shaq ile beraber oynuyor muydu? yoksa rüya mı görüyordu? çimdik niyetine bloğa zıpladı ve bam. shaquille o'neal çaylağı farkedememişti. sahanın dışında bir yerden içine girmiş gibiydi. o andan sonra demar derozan bir nba oyuncusu olduğuna kendine inandırdı. sen inanırsan herkes inanır. oyuncu; yarın bi gün, on sene sonra nba kariyeri sorulduğu zaman ilk anlatacağı hikaye bu olacak.
 • belki çok büyük değil ama gayet iyi bir oyuncu olacak. şartlar olgunlaşarak devam ederse kendisi için bir zaman all-star bile seçilebilir.
 • 2010 nba allstar slum dunk contest'e katılabilmek için 12 şubat'ta çaylaklar maçının devre arasında eric gordon'la kapışacak.

  ayrıntıları kendi sitesinden takip edebilirsiniz.

  (bkz: #17840924)
 • bu aralar çok pis (nasty) smaçlar basan nba oyuncusu. bi anda bi yerlerden bitip dan diye smacı vurup "biz kodu mu böle koruz" havası var. bi de konuşurken sürekli you know demese daha da iyi olabilir ama napalım onu da öle kabul etcez artık.