• bu sezon iyi durumda olmayan cowboys'un yardıran azman running back'i. ilk üç haftada tüm maçlarda 100 yard ve 1 touchdown barajını aşarak bunu 2004'ten beri gerçekleştiren ilk isim oldu. davası süren adrian peterson, sakat jamaal charles ve fazla formda gözükmeyen lesean mccoy gibi isimleri çoktan solda sıfır bırakmış durumda. le'veon bell ve rashad jennings ile birlikte sezonun flaş running'lerinden.
  • dün gece de saints'i 149 yard ve 2 touchdown ile yıktı .. ilk 4 hafta itibari ile maç başına 133.5 yard koşuyor ve toplamda 534 yard'a tekabül ediyor. böyle gitmeyeceğini varsayıyorum ancak sakatlanmazsa çok fena şeyler olabilir ..
  • 2016 nfl sezonunda adrian peterson tadında bir geri dönüş gerçekleştirerek facia eagles sezonunun ardından titans'te yardırmaktadır. şimdiden 8 maçlık yarı sezonda geçen sezonun tüm istatistiklerini geçerek maç fazlasıyla nfl'de rush lideri* durumunda. adam titans hücumunda o kadar dominant oynuyor ki heismen trophy apoletli çaylak derrick henry sezonun ilk touchdown'ını dün gece "acık bende koşeyim abey .." diyerek ancak yapabildi. pazar günleri evde kendisinin cowboys tişörtünü giyerek oturuyorum bu sezon. devam böyle.
  • bugün emekli olduğunu açıklayan nfl sporcusu.
  • dallas cowboys takımında running back pozisyonunda oynayan amerikan futbolu oyuncusu.
  • kalan 3 maçta 394 yard koşması halinde 2000 yard barajını aşan 8. isim olacak tarihte. bundan önceki 7 isimin 4'ü 2000 yard barajını geçtiği sezonda mvp seçilmiş. son 3 maçta coşması halinde işleri kızıştırabilir. zor fakat imkansız değil.
  • off season'da philadelphia eagles'ın yolunu tutarak cowboys ve romo ile bu işin olmayacağını üstü kapalı şekilde belirtmiş. 2014 offensive player of the year seçilmiş koşucu kişi.
  • nfl'de iki hafta geride kalırken ağır geyiklere maruz kalandır. chip kelly'nin nimetten saydığı bir değişik offense sisteminde koşucudan çok receiver gibi gözüküyor. ilk iki haftada toplam 11 yard koşabildi. deneme başına 0.5 yard ..

şu an nfl'de 24 adet quarterback ilk iki hafta itibariyle kendisinden daha fazla koşmuş durumda. yollarına daş koyanların emuğagoyum ..
  • gözler önünde katlediliyor lan bu adam. kulislerde "oynatmayacaksanız ne sikime aldınız lan beni geri dönecem cowboys'a .." dediği söyleniyor.

eagles'ın playoff şansının hayli fazla olduğu haftalarda yedekten izliyor takımı. dün gece arizona karşısında 2 carry ile 3 yard'lık koşu oyunu yapabildi sadece.

yazık günah şu adamın revire dönen patirots'ta falan olduğunu düşünemiyorum.
  • facia eagles sezonunun ardindan tennessee titans'e takas edilen running back. kontrat'la ilgili bir duzenmele yapilacakmis tam cozemedim onu. titans onumuzdeki ay yapilacak draft'ta 1. sira hakkini elinde bulunduruyor hala. bu iki hamle takima level atlatabilecek mi muama.
hesabın var mı? giriş yap