şükela:  tümü | bugün
 • ismi demar değil de demare olarak okunan, güçlü fiziği, en üst seviye mücadele üzerine kurulmuş tarzı ve upuzun saçlarıyla oynadığı takımda taraftarın gözdelerinden olabilecek üç numara pozisyonunda oynayan oyuncu.

  utah kaptı onu sezon başında. aybaşında fırsatı buldu ve çok başarılı oldu.
  hırsına,azmine ve bitmek tükenmek bilmeyen enerjisine hayranım.
 • belki cok yetenekli degil ama kesinlikle cok saglam oyuncu. bu kadar buyuk yuregi ve duzgun is ahlaki olan adam az bulunur.
 • oyuna girdiğinde bazen arkadaşlarla takılıyorum ona, ama gerçek manada çok seviyorum bu adamı. hani sahada oynarken imkansızı başarmasını beklemediğiniz, ama sürpriz bir şekilde top çalıp ya da 3'lük sallayıp yüzünüzü güldürebilir.

  hepsinin haricinde yürekten oynar. savunmada bir yetersizliğini görünce iyi niyeti ve mücadelesi nedeniyle de pek kızamıyorum, 10 numara adam lan.

  bugünkü toronto maçında maçı berbat geçiren takımımızı, gordon hayward ile beraber toparlamıştır oyuna girdiğinde. hani oyunda bir değişiklik gerçekten sezdirmiştir, aslansın kerıl.
 • her takima lazim enerjik rol oyuncusu tipinde 6'8" sf.
 • atlanta hawks'a gitmiş paul millsap gibi. ulan doğudaki takımım dedik atlanta'yı, bağrımıza bastık; adamlar kaşla göz arasında tüm değerlerimize göz dikti. takımda kalmasını isterdim.
 • ilk 5 oyuncusu olacak potansiyel yok kendisinde. atlanta'da mantık aranmaz gerçi.
 • şu ligde lebron james'in karşısında durabilecek ender oyunculardan bir tanesi

  çok büyük bir oyuncudur, çalışkandır,görülmez işleri yapar , bu özelliklerini yanında çok iyi bir ceza atışçısıdır. ancak öyle james jones türevleri gibi süperstarlara yancılık yapayım , belki boş durumda bana top verirlerde iki üçlük sallarım mantığında değildir. ekmeğini taştan çıkarır.

  fakat gelin görün ki, hayatın kendisinde olduğu gibi, gerekli ilgiyi göremez böyle adamlar. geçen facebookta kendisini beğenmek için arattım, lakin gördüğüm manzara , kendisi için açılmış bir tek sayfaydı, onu da sadece 500 kişi beğenmiş bir tane resmi bile yoktu adamcağızın.

  vince carter gibi, kendisine doğuştan verilmiş özel yeteneklerine ihanet eden, ancak 35 yaşından sonra mental olgunluğa ulaşan adamların , milyonlarca hayranı varken , carroll gibi kendini sadece işine vermiş adamlar maalesef hep arka planda kalmıştır bu acımasız düzende.

  uzun lafın kısası kendisinin nasıl bir oyuncu olduğunun özeti attığı şu twitte gizlidir.

  https://twitter.com/…rch?q=demarre carroll&src=typd
 • nba'in drive to the final oyununa kendisine güvenip aldım ve sekiz sayı buldu ilk çeyrekte coştur arslanım
 • 20 mayıs 2015 atlanta hawks cleveland cavs maçı'nda büyük bir ihtimalle sol diz çapraz bağlarını koparmış olan oyuncu. 2015 playofflarına oyunlar değil sakatlıklar damga vuruyor maalesef. yazık oldu gerçekten...

  edit: neyseki mr'ı temiz çıkmış. statüsü 2. maç için şüpheli durumunda.