şükela:  tümü | bugün
  • bir sıçmık...
  • ikisini de kiralamıştır.

iki oyuncudan da herhangi bir randuman sağlamamıştır beşiktaş. iyi ilişkiler kurduğunuz takdirde böyle şeyleri başarabilirsiniz. daha temeli olan şeyleri konuşalım pls.
  • bir iddia...
    atınç nukan kiralık olarak geldi...
    bir iddia...
  • bi bizim mal yönetim bu işi beceremiyor zaten, 65 m€ sınırmışta bilmem ne, bak elin oğluna akıllı adamlar

not:gs
  • (bkz: kara para aklama)

biz bunlari daha ilk transfer olduklarinda hep yazdik. sadece demba ba ve atinc icin degil emenike ve sow icin de ayni durum gecerli.

bakalim ileride uefa nasil onlemler alacak bu tip isler icin.

edit: ffp gibi sacmalik olursa bizimkiler de boyle deler o kurali zaten ama yine de buna bir onlem almasi gerekiyor uefa'nin ffp devam ettigi surece.
  • bunu 100 kez söylesek de inandıramıyacaksın ama bir kez daha cevap verelim.

demba ba: birincisi çin'de ligler tatil, ikincisi oyuncu ağır bir sakatlıktan döndü (hatta dönmedi bile), üçüncüsü çin'de yabancı sınırlama sayıları değişiyor.

atınç nukan: leipzig'in geçen sene yaptığı en başarısız transfer. leipzig için bir scout hatası.

gerçekleşmese bile ersan transferini ele alalım ki transferin bozulma sebeplerinden biri çin ekibinin kiralama için ücret istemesidir. asya kontenjanı kuralının kalkması.

şimdi 6 puan gerimizdeki rakibimizin sow transferine bakalım.

adam bir sene önce 16 milyon euro'ya transfer edilmiş, takımının bir numaralı yıldızı, ligin ''mvp''si ve takımın en golcü futbolcusu. herhangi bir sakatlık geçirmemiş, bonservisi ya da kiralık olarak geri dönmesinde onlaraca kulüp bulabilecek bir futbolcu.

şimdi bu verileri değerlendirdiğimizde uefa tarafından hangi transferin incelenmesi gerektiği daha iyi anlaşılıyor. ben uefa olsam al-ahly kulüp başkanına şu soruları sorsam bana nasıl bir mantıklı cevap verir düşünemiyorum bile.

hadi şimdi bugün basket maçı var onu izleyin...

edit: atınç kiralanmasında beşiktaş leipzig'den üstüne para almıştır onu da belirteyim. leipzig sözleşme şartlarına uymadığı için bizim kulüple anlaşıp beşiktaş mahkemeye başvurmasın diye para vermişti. bu nasıl para aklamadır bir düşünün bakalım. bir ekleme daha yapacağım bizim fikret başkan leipzig'in bir üst lige çıkmasını da ayarlamış; hatırlarsınız ki leipzig lig atlayınca beşiktaş'ın kasasına 1 milyon euro girdi. bu bizim fiko büyük adam valla soros'tan farkı yok...