şükela:  tümü | bugün
  • tam beşiktaş göztepe maçı öncesi fikret orman'ın göztepe oyuncusu için yaptığı açıklama.

bunu bir galatasaray başkanının söylediğini düşünemiyorum. hiç bir alakamız yok iken boktan gazete haberleri için bile burası yıkılıyor.

şeref yoksunları sizi.

http://www.ntvspor.net/…uz-5ac5de4fed60691944b0070c

edit: direkt haber linkini koymuşum. başlık ortada. yalan diyen var.

beğenmeyen amcıklar için video linki de koyuyorum. beinsports nedense(!) kırparak koymuş videoyu sanki fikret orman hemen konuyu kapatıyormuş gibi.

http://skor.sozcu.com.tr/…ba-bayi-istiyorum-712902/

karanlık güçler bu videoyu da sillebilir. hemen izleyin şeref yoksunları.

edit: bazı değişikler de gelmiş götten uydurma gazete haberleri ile başkanın ağzından çıkan konuşmayı kıyaslar olmuş. messi de fenerde zaten. başkanım beni al.

daha ilk yarıdaki maçtan 10 gün önce jahovic haberi çıktığını ve jahovic'in biten maçtan sonra sarı kart görüp beşiktaş maçında cezalı duruma düştüğünü hiç bir beşiktaşlının hatırladığını sanmıyorum. ama baktım hepsi galatasaray transferlerini yiğit gökoğlan'ına kadar hatırlıyor. adam tff kayıtlarında bile zor bulunuyordur aq.
  • galatasaray yapsa hemen (bkz: transfer şikesi) diye ortalık yıkılırdı.
  • 2 şampiyonlukla zıvanadan nasıl çıkılıp aziz yıldırım moduna geçilir göstermiştir.

eskiden yakışmazdı bu tarz hareketler fikret orman’a, ama artık çok yakıştırıyorum.

edit: bazıları mesajla şu linki verip ‘utandınız mı?’ demiş. ben utanmadım da, fikret orman’ın başka ne demesi lazımdı sizin utanmanız için acaba?

adam ‘bizim evladımız, sezon sonunda oturup konuşuruz’ demiş. daha ne deseydi amk ‘akşam oturup sözleşme mi yapacaz’ demeliydi? siz o zaman da utanmazdınız ya neyse...
  • göztepe maçı öncesinde kesinlikle yakışmamış söylem. oyuncuyu etki altına çalışmaktan başka hiç bir işe yaramaz maalesef. rakiplerimizin yaptığını yapıp şampiyon olacaksak olmayalım daha iyi.

not: negredospor
  • burda "galatasaray yapsaydı..." ile başlayan cümlelere gerek yok. galatasaray bunu hep yapar/yapmıştır zaten

edit: örnek isteyenler var, oha! bazı örneklerinin başlığı bile var lan sözlükte

(bkz: necati ateş amrabat yiğit ali turan culio)

edit2: maçtan önce rakip futbolcuyla görüşmek, sözleşmesi bitiyor da olsa ne olursa olsun yasal da olsa etik değildir. aksini iddia edeniniz var mı? 1 hafta sonra yine görüş. neden maçtan önce?
  • bizim başkan da yavaş yavaş kirli işleri öğreniyor. bu sezon bunlara ihtiyacımız var yoksa şampiyon olamayız. bravo başkan good job
  • yıllarca renkli yosmalar yaparken iyiydi de biz yapınca mı göze battı? yine de başkanın böyle saçma sapan açıklamalar yapmaması gerekiyor. bu şekilde akıl çelme olayları ile şampiyon olacağımıza olmayalım daha iyi.
  • sözde (bkz: efendi beşiktaş)
  • adamın başkanı aleni bir şekilde maç öncesi oyuncuya sezon sonu için mesaj gönderiyor. gelmiş osuruktan, kaynaksız, nereden olduğu meçhul gazete küpürlerini kanıt diye sunup hala galatasaray'ı boklamaya çalışan beygir severler var.

galatasaray'ın ne hocası ne de başkanı hiçbir maç öncesi o bizim evladımız, sezon sonu konuşacağız tarzı bir cümleyle oyuncu hakkında yorumda bulunmamıştır.

transferin son günü gelmiş necati hakkında bile senaryo yazan kekolar gelmiş hala ahlak bekçiliği yapmaya çalışıyor. komik olmayın.

hak hukuk konusunda en son konuşacak güruh hep sizken en çok kafa ütüleyen de sizsiniz. evrak seviciler sizi.

ek: izle utanırsın diyen mallar var. adam konuşup konuşup şimdi konuşmak uygun olmaz diyor özetle. beyni süngere dönmemiş her birey , bir kişinin bu cümleyi kurduktan sonra diğer dediği hiçbir şeyin bir önemi kalmadığını idrak edebilir.