şükela:  tümü | bugün
  • " demesi kolay tabii nickli yazarın hesabı geri verilsin"normalde böyle açılması gereken başlık, malum sınırlandırılma yüzünden kısaltıldı.

kendisini gram tanımam ama şu (#76484163) nolu entrisine tesadüfen denk geldiğimde içim cızladı diyebilirim.

yaptığı dikkatsizlik yüzünden sözlük hesabının şifresini unutmuş, bu da yetmezmiş gibi telefonun da sim kart yenileyip büyük ihtimal kayıtlı şifrelerin silinmesine de sebep olmuş.
    diğer üzücü tarafı ise sim kart değişikliği yapmadan önce sözlük hesabını kurtarmak için bir şey yapmamış olması.
    e-posta güncellemesi olmadı ekşi sözlükten yardım alarak da bunu yapabilirmiş.

ekşi sözlüklüğün zamanında en aktif yazarlarındanmış bunu en çok 5500 küsür entrisine 2100 küsür badisine bakarakta çok kolay anlaşıyor.
    kendi deyimiyle, yıllarca besleyip büyüttüğü yavrusu göz göre göre gitmiş ellerinden.

her insan hata yapabilir, saf ve masum bir hata her zaman başkası tarafından düzeltilebilir.
    bu ne yük olur ne ağırlık.
    hepimiz aynı gemi de olduğumuz için birbirimize destek çıkmamız yeri geldiğinde sahip çıkmamız gerekiyor.
    işte o yeri geldiği anı yaşıyoruz
    tek gayemiz bu yazara, göz bebeği gibi baktığı hesabını geri verebilmek
    orta da yıllardır büyütülen yavru gözüyle bakılan bir hesabı öksüz, yetim bırakmamak...

tek gayemiz bir insanı mutlu edebilmek...

edit 2178 badisi mevcut, bunların içinden 1000 badisi sahip çıksa bu bile yeterli olabilir...

edit : `@well cooked` adlı yazar durumu daha önce fark etmiş ve bunu da entri olarak bırakmış ama kendisi lanetli olduğu için biz bunu göremiyoruz.
    kendisi yönetime iletişimden mesaj bırakmış, destek olmak isteyenler yönetime mesaj bırakabilir.
  • niyeyse beni bir gülme tuttu
  • destekliyorum. badi listemdeydi kendisi. bende diyorum artık neden yazmıyor.
  • badi listemde değildi. zaten badi listem de boştu. ama sonuna kadar destekliyorum. isterse alsın benim hesaptan devam etsin.

imla : edit
  • destekliyorum. badi listemdedir kendisi.
  • entrylerine bakınca desteklediğim muhtemelen etkisiz kalacak eylem, maksat safımız belli olsun misali.
  • dün yönetime iletişim kısmından son iki entry'sini ileterek önceden desteklediğim kampanya.

sizler de üşenmeyin, iletişimden durumu bildirin. yönetim kayıtsız kalmayacaktır.
  • heloo. badisiyim. tabi de verilsin. nereye imzaliyoz?
  • atla deve bişey değil,benim badi listemde de değil verin gitsin .
    heee fikret'i mi ,verin gitsin
  • uzatmayın. verin kızın hesabını geri.