şükela:  tümü | bugün soru sor
 • aldatılmış. gelecek yine şarkılar. yaz biteydi bari.
 • hiçbir işe yaramayan, yaptığı bir tane elle tutulur eseri bulunmayan, ağzı bozuk bir mahalle karısı edasıyla konuşan, tüm bu vasıfsızlıklarıyla beraber, beğeni ve kalite yetisinden yoksun türk halkı tarafından şımartılan bomboş bir insandır efenim kendisi. sokaktaki mendil satıcısının ardından "mendilimi ver denyo" diye seslenebilecek kadar kaliteli biridir. kendi milyonlarını sayarken, arkamdan konuştular diyerek garsonları işten attırabilecek toplumsal vicdana sahip biridir.(gerçi tepki toplayınca yeniden işe aldırmış diye duydum.)

  olduğun yeri, senin gibi olan birçokları gibi haketmiyorsun. hatta daha da öteye gideyim, sen orta sınıfın altında biri olarak hayatını idame ettirmesi gereken biriyken, gerine gerine en gözde mekanlarda boy gösterebilecek, en güzel yerlerde tatil yapabilecek paraları kazanıyorsun. insanımız düşünmekten kaçtıkça, insanımız kendini geliştirmek gibi bir dürtüye sahip olmadıkça, insanımız kendine dayatılan tüm bu saçmalıkları reddedebilecek seviyeye erişemediği sürece, siz ve sizin gibiler işte sanatçı diye ortalarda dolanıyorsunuz, dolanacaksınız.

  git bebek'te üç beş tur at sevgili demet akalın. bi'de sinema yap. vasfın o kadar çünkü.
 • lan ben yeğenimi sildim demet akalın dinliyor diye burada tıp doktoru olup aşkını ilan eden var hemi de ikinci üniversitesini okuyan.

  la bebeler hayat güzel kafka da bi yere kadar da bundan çıkış noktan demet ise okuduğun kitaplara tüküreyim. ne yapıyorlar şebeke suyuna ilaç mı katıyor israil gizli gizli bu memleketin anlamadım ki?

  http://www.youtube.com/watch?v=vauo4o-exoy
 • az önce şöyle bir tweet atmış insan:

  "iiiyyyy kimi basma elbiseylee! kimi benim gibi cavallliylee! varosss hep varossssunn kizim yaaa"

  https://twitter.com/…emet/status/182964957879615488

  sadece kendisinin nereden geldiğini unutuyor olsa neyse, bu kadar cüretkar ve sonunu düşünmeden konuşan ünlü görmedim ben hayatımda. başkası olsa sınırdışı edilmediği kalır. tarkan çişim geldi dedi diye yıllarca ülkeye giremedi, bu kişi ise dinleyicilerinin %80'ini oluşturan kitleyi hiç düşünmeden kendince 'basma elbise' ile, 'varoş' ile dalga geçiyor.

  cavalli kısmına ise özellikle değinmedim dikkat edersen. midem kaldırmadı o kısmı incelemeyi.
 • serdar ortaç'in erkeksi olanı.
 • bana kalırsa demetciğimin özel hayatında bu kadar talihsiz olmasının, yiğidolardan yana yüzünün gülmemesinin tek sebebi dövmecisidir.

  demet her yeni ilişkisinde umumiyetle ne yapıyor? adamın adını tabela gibi yazdırıyor koluna bacağına. bir ilişki, bir dövme... bir ilişki, bir dövme... e bundan kim karlı çıkıyor nihayetinde? dövmecisi tabii ki de. dolayısıyla demet'in iyi gitmeyen ilişkilerinde dövmecisinin barnağı olabilir diyorum ben. bence iyi araştırılsın kardeşim bu adam.
 • demet akalın 1972 yılında rasyonalizme tepki olarak doğmuştur !
 • sistem içerisinde hiçbir şey düşünmeden, gece gündüz test çözdüğünüz zaman tıpa girebildiğiniz için kültürsüz ve cahil olmuyormuşsunuz. olaya bak.

  ayrıca bu kadını beğenenler hep aynı kafada. görmemişler, işte buraya gelip; '' tıp doktoruyum, 2. üniversitemi de okuyorum, albert camus falan da okuyorum çok kültürlüyüm yeaaa'' diye kendilerini ballandıra ballandıra anlatırlar.

  ayrıca dışarıda çocuklar, işçiler ölürken neşeli olmak övecek bir şey değil aksine vicdansızlığın göstergesidir.

  tanım: hayranları da kendi gibi kezban olan ünlümsü.

  edit: kezban değilmiş kamil olcak.
 • bu kadının şarkılarının tamamını topladığınızda 3 saniye bile coşuyorsanız bu onun başarısı değil sizin sorununuzdur.
 • kendisini zaten sevmezdim, an itibariyle gözümde kıymık kadar değeri yoktur. bu akşam butiğime gelip tasarım terliklerimize bakarken, ithal mı bunlar diyen kocasına malum tavrıyla 'aman yok bee kendileri yapmışlar' diye aşağıladı. evet demet hanım biz onları kendi ellerimizle tek tek emek emek yaptık. oturduk düşündük tasarladık. sen git made in china, herkesin ayağında bulacağın şeyleri giy.

  demet hanımın tafrası bunla da bitmedi! tezgahtaki 5-10 liraya sattığımız bileklikleri gösteren kocasına yine malum tavrıyla 'aman benimkilerin çakmasının çakmasının çakması' dedi. ya nolacağdı demet hanım sokak tezgahında ne satacaktık acaba? madem beğenmeyip bok atacaksın herşeye bir mana bulacaksın gelme benim mağazama.

  beğenmediğin 'diyarbakır ayıları' bile bir yerden çıkarken, iyi günler, iyi akşamlar, teşekkürler gibi medeniyet cümleleri kuruyorlar. sen ondan bile acizsin ben bu akşam bunu anladım.