şükela:  tümü | bugün
1769 entry daha
 • 25 kuruşluk poşetten daha değersiz garip sesler çıkaran canlı.
 • yaptigi is, konusmasi, yuzu, konserleriyle bana sadece uckagitci kenar mahalle bakkal sahibini animsatan insan.
  ustunde pijamayla, kanepeye bagdas kurup cekirdek citlerken bi yandan da yorum yapan pop kralicesi, turkiyede kralice diye buna diyorsaniz, diger sarkicilarin afedersin agdayi bacaga yapistirirken, wc de sicarken falan yorum yapabilirler diye bekliyorum pekiala.

  arti hala buna kralice diyorsaniz, digerleri hic sahnede kipirdamasin ya da hatta yatakdan playback yapsin hic zahmet etmesin sahneye cikmaya.
  kralice dediginiz kisi sahnede mih yutmus gibi bon bon ruhsuz, anam bi bitse de eve gidip cekirdek citlasam seklinde playback yapsin, ucuza geldigi icin 2 dansci (profesyonellikleri tartisilir, buyuk ihtimalle ogrenciler) tutsun, kollari iki yana sallama, saclari havaya kaldirmaya show desin, yani bildigin uckagitci arkadas yahu. ulkenin kralicesi buysa, eh hukumetinin de halkin gozunun icine baka baka rahat rahat isleri goturmesine hic sasirmamak lazim.
  sunu gercekten samimiyetle soyluyorum, turkiye de imkansizliklar icinde, kit kanaat geciniyorsaniz, zengin olmadiysaniz bilin ki, ya cok durustsunuz, hak-hukuk-helal falan diyorsunuz ya da hakkaten cok cok malsiniz, kafaniz basmiyordur, ya da asiri korkaksiniz. yani boyle kolay bi ulkede olamamak imkansiz gibi geliyor.
 • söylediği şarkıların kullanım süresi en fazla 2 aydır. sesi kötü, şarkıları kötü, tipi güzel mi? yoo o da kötü. yaptığı gafları başkası yapsa on kere idam edilirdi. dandirik sanat camiasının duayeni. söylediği bütün şarkılar eski bir basketbolcuya ithaf edilmiş gibi. fakat malesef popüler kültürün en büyük kraliçesi olan eski manken. popüler kültür basitliği ve bayağılığı zirveye çıkartır. kıyaslandığıyla ses ve kalıcılık olarak kıyas bile edilemez.
 • bu kadın resmen herbokolog. her şeyi bildiğini zanneden bir insan. ünlü olmamış olsa ankara'da çinçin, istanbul'da tarlabaşı, izmir'de kadifekale'de yaşardı. denk gelmişsinizdir. bazı ortamlarda yeni öğrendiği bir şeyi paylaşarak kendini göstermeye çalışan insanlar olur. ancak sen o kişinin söylediklerini fi tarihinde öğrenmişsindir. bu da öyle işte. sonradan görme. zamanında ropörtaja giden magazincilere "günümü mahvettiniz amına koyayım" diye serzenişte bulunduğunu da unutmadık. hiç gazeteci tanımam etmem. nasıl meslek olduğunu da bilmem ama onu yücelten bu magazincilerdir. bu da onların ayıbı.
13 entry daha