şükela:  tümü | bugün
  • az önce kanalları gezerken beyaz showda denk gelen, açıklama gaf karışımı birşey; "erkekler daldan dala konsun, sonra bulduğu ile evlensin" tarzı birşey dedi. normalde bir erkek olarak bu açıklama beni şaşırtırdı ama, ekranlarda olmaması gereken kalitede birini koyup konuşturursan şaşırtmaz. ülkemiz kadınları için hayırlara vesile olmasını diliyorum.
  • beyaz show izlemek kadar rezalet değildir.
  • belki de ironi yapıyordu.

nedir bu kadınla alıp veremediğiniz.
  • hep kanalları gezerken denk gelinir zaten.

umrumda olmayan gaftır.
  • beyaz show'u izlemem gerçi de, aptal salak yerli dizileri izleyenler burda beyaz show izleyenlere bok atıyo. (bon hoyotto yorlo dozo özlömom)
    adam keyif alıyo izliyosa sana giren çıkan ne?
  • benim de bir arkadaşın izleyip haber vermesiyle haberim olan gaf.

o sırada tabbii ki discovery'de tarihten günümüze polenler hakkında yapılmıs mikrobiyolojik çalışmaların günümüz tıp dünyasına katkıları ve kök hücre çalışmalarına etkileri üzerine orjinal dilinde ispanyolca bir belgesel watch ediyordum.
  • bizim değil enişte beyin ne yorum yapacağı önemli.

demet abla kendini çok kötü hissediyor olmalı, yoksa insan bu laflarla, bu şekilde kendisini kötü duruma düşürmez.
  • ortamlarda piçliğin dibine vurup en sonunda türbanlı bacının biriyle evlenen çomarlara güzel selam çakmıştır.

ulan yakın çevrenizde hiç mi tanık olmadınız? memleketin gerçeği bu.
  • "beyaz şov izlemiyorum, kanalları gezerken denk geldi valla" kadar itici gelmedi bana.