• benim de bir arkadaşın izleyip haber vermesiyle haberim olan gaf.

o sırada tabbii ki discovery'de tarihten günümüze polenler hakkında yapılmıs mikrobiyolojik çalışmaların günümüz tıp dünyasına katkıları ve kök hücre çalışmalarına etkileri üzerine orjinal dilinde ispanyolca bir belgesel watch ediyordum.
  • bizim değil enişte beyin ne yorum yapacağı önemli.

demet abla kendini çok kötü hissediyor olmalı, yoksa insan bu laflarla, bu şekilde kendisini kötü duruma düşürmez.
  • "beyaz şov izlemiyorum, kanalları gezerken denk geldi valla" kadar itici gelmedi bana.
  • ben de ne malumsa kanalları gezerken denk geldim bu gafa. he ki bence gaf bile değil demet akalın fikir beyan etti sadece. erkekler daldan dala konmamalı bir kişi ile tüm hayatı sürdürmeli gibi bir cümle sarf eden acılı bir aşığa karşı "erkekler daldan dala konsun da sonra bir kişide de dursun" dedi.

tanımıyorum etmiyorum ama belki bu tarz ilişkileri olmuştur ya da eşi böyledir. kendi yaşam tarzını pofpoflayıcı bir sözdür muhtemelen he ben destekliyor muyum? hayır. hatta en irrite edici bulduğum erkek tipi bu.
  • ortamlarda piçliğin dibine vurup en sonunda türbanlı bacının biriyle evlenen çomarlara güzel selam çakmıştır.

ulan yakın çevrenizde hiç mi tanık olmadınız? memleketin gerçeği bu.
  • belki de ironi yapıyordu.

nedir bu kadınla alıp veremediğiniz.
  • belli ki gundeme oturmak istiyor
    zaten surekli cabaliyor farketmiyonuz mu
  • kankisi memoaloerbo
  • beyaz show da ne la
hesabın var mı? giriş yap