şükela:  tümü | bugün
 • zaytung'un kısa kısa haberlerinden gelsin:

  "-> demet akalın "allah belanı versin" albümünün ilk parçası olan "o pota başına yıkılır inşallah" için klip çalışmalarına start verdi..."
 • demet akalin'in tarzini hic begenmem. onayladigim ve dinledigim bir muzik turu katiyetle degildir. elime firsat gectikce de dalga gecerim. amaaa demet akalin'i cok severim. neden?
  ben genc idim o zamanlar, bu ibrahim kutluayla birlikte atina'ya yerlesecekti, o aralar paparazzi programlari ve televoleler haddinden fazla idi. haliyle bakmasak da gorurduk. "gittik, ev dosedik, bembeyaz dosedik, cok gral bi ev oldu, bi suru guzel gun yasiyacaaz aman da efendim cosacaz" falan derken, bir de ogrendik ki terkedilmis, hemi de kendisine namissiz diyen ibo'nun ailesi tarafindan istenmemis, hemi de ibo'nun yeni kiz arkadasi da yani cok sey eee.. neyse denmez simdi. yani bu ne perhiz bu ne lahana tursusu durumu.
  sonra o kadin yani demet sener kisisi, demedi mi: ay ev cok guzel olmus, cok zevkli dosenmis, ben de o evi hic deistirmeden oturuciim, cok sahane olmus vs vs.. e simdi peygamber olsan delirirsin. sen git dose kocaman evi, hayallerin elinde patlasin, bu da yetmez gibi dislan asagilan, bu da yetmez gibi dosedigin eve gelsin biri yerlessin..
  e ne olacaidi? kiz geberdim diye sarkilar da yapti zannederim. sonra da bakti ki birseyin degistigi yok, verdi kendini acimadi ki acimadi kiii'ye, vurdu kendini seversen ekime, sevmezsen s.kime demelere.. ama gercek deildir tabi bence. psikologlar daha iyi bilir adini tabii de bastirma midir, baskilama midir, dusunduklerinin tam tersini soyleme psikolojisi iste. bir de sarki sozlerini yazanlara sormak lazim tabi. kiz ister mi istemez mi boyle sarkilar?
  aman neyse. ama ben demet akalin'i tutarim yani bu yuzden. cunku hepimiz, yani butun kadinlar, buna benzer bir darbe almisizdir. ne demisler?
  her kadin hayatinin bir doneminde budisttir cunku her kadin hayatinin bir doneminde bir okuze tapmistir.. evet efendim budur.
  (sozum meclisten disari diyeyim de dalmasinlar gtumuze girebilirciler)
 • demo - bana bunu da mı yapacaktın ha alçak, allahından bul!
  ibo - yaptım, yine yapıcam, söyle anan güzel mi?
  demo - neee?! işte bu asla affedilmez. ama bi gün bana döneceksin
  ibo - eeeyh bana ne be, çekilmiyorsun artık.
  demo - anladım değmezmiş sana, dost kalamam artık.
  ibo - biraz geç kalmadın mı yavrum, gölge etme başka ihsan istemez , ee herkes hak ettiği gibi muamele görür bu dünyada.
  demo - demek ihanete de uğrayacaktım haa, iyi dinle o zaman ibo, bi gün gelecek barlar benim cuktıslı şarkılarımla coşacak ve üstümde donla beyaz çarşaf üzerinde kilpler çekeceğim, sen ise yıllardır hayalini kurduğun nba i bırak yunanistan dan öteye gidemeyeceksin, işte o gün sana kıçımla güleceğim.
  ibo - of yeter be, bi de kına yakarsın, oldu mu?
  demo - o zaman sana veda.
  ibo - unut beni!
  demo - unuttum boyunu posunu huyunu suyunu bu aşkın sonuğğnu.

  yıllar yılları albümler albümleri kovalar

  demo - yanılmışım, ühüü
 • simdi gordum cok sasirdim
  yeni mi geldin burda miydin..

  noel baba mi lan bu, sasirmismis!
 • nedense aklıma hayalime hep kara kaşlı kara gözlü uzuuun boylu bir adam getirir bu tavır. çağrışım işte.
 • ilacı, ibrahim tatlıses şarkılarındaki "aşgımdan ölecek de olsam yamuğunu görürsem skertirim" vurgusudur.
 • bunları çok anlamlı bulan bir güruh da bulunmaktadır...
  (bkz: nispetli şarkılarda el sallayan kızlar)
 • demet akalın'ın eski sevgilisinden daha zengin olmasına vesile olmuş tavırdır.