• demet akalın'ın kızı hira tiktok fenomenine 7 bin tl gönderiyor ve olanlar oluyor... sen miydin 'allah garibana veriyor' diyen!
  • ulan başka bir dünya var sanki içinde amınakoduklarımının yaşadığı. tiktok, siksok dünyası.
  • kızının kullandığı tablete kredi kartı bilgilerini girip kızı o kredi kartını kullanarak birine para gönderince gönderdiği kişiyi soyguncu ilan eden demet akalın'ın haksız isyanı.
  • parayı vuran kişi "bunun muhattabi apple" demiş demet hanima. demet hanimda apple'a başvurduk ama geri dönüş yapmadılar, cevap yok diyor.

kendisi tiktokcuyu, apple'ı, bankayı, çocuğu vs sucluyor ve hala gerçek suçluyu goremiyor. o çocuğun elinde 7 binlik kartın, o tablette tiktok'un, çocuğun elinde tabletin ne işi var diye kendine de sormayı akıl etse keşke.

bir ihtimal daha var. o da şu: tiktokcu demet hanimla anlaşmış ve viral reklam çalışması yaptırmış.
  • 7 yaşındaki kızın tabletine tiktok yükle (veya kızın yüklesin senin haberin olmasın) en az 7bin lira limitli kredi kartı bilgilerini kaydet (veya doğrudan kredi kartını kızına ver) uygulama satın almak için gerekli şifreleri kızına ver (veya bu şifre sormasını iptal et) sonra vay niye böyle oldu.
    ya ne olacağıdı?

üstelik sen de eğlence sektöründesin, alışık olman lazım böyle şeylere. sen kaç 7bin lira alıyorsun bir işten?
  • 7 yaşımda ekmek parasından üste kalan parayla gofret aldım diye dayak yemiştim. diyeceklerim bu kadar.
  • şu tiplere, şu anlatım tarzlarına bak. mal bunlar amk.

saçma sapan birinin saçma sapan işleri.
  • kız ''sorun değil demet abla geri gönderirim derdimiz para olsun'' cümlesini kurduğunda sağlam bir kaan kural kahkahası* attığım hadise.

demet hanım apple'dan hiçbir dönüş yok derkenki sitemini rihanna yapsa apple'dan bi kazanım elde edemez. apple müşteri memnuniyeti odaklı bir firma, insanların hatalarını telafi eden kurum değil.
  • türkçe konuşmayı dahi bilmeyenin ufacık kızı 7 bin lirayı bir anda gönderebiliyor. ben sabahtan beri 250 lira için bir yerlerimi yırtıyorum. diyeceklerim bu kadar, kanıma dokunuyor..
hesabın var mı? giriş yap