şükela:  tümü | bugün
194 entry daha
  • yolu italya ile kıyaslıyorsun, birde asgari ücreti kıyasla bakalım 1.209 euro yani 7.516 tl otobanı paralı olabilir. bizde asgari ücreti biliyormusun?

2000 tl bilmiyorsan! yalakalık yapacağına incele bak sonra yorum yap herkes senin gibi milyonluk değil....
  • cenifaa lopes için kaç bin basmıştı bu abla?
  • ilk entariyi okuyunca dedim ki ne oldu yeni otobanda giderken demonun aklına bi fikir mi geldi. izmir roma otoyolu da yapılsın artık diye sitem ediyor diye düşündüm. sonra bunu nasıl düşünmüş olabilir diye düşündüm, izmir bodrum adalar atina korfu otranto, sonra neden olmasın yap işlet devret modeli ile olabilir mi acaba dedim.
    meğerse link verilmiş demonun söylediklerini görünce yıkıldım tabi. ünlüsü ünsüzü herkes otobanın ücretine takmış. projeye odaklanın arkadaşım. ayrıca aklıma acayip projeler gelse de ben de italyanın yollarını biliyorum ne olmuş yani ama gidemiyorum tabi o ayrı konu para biriktiriyorum
  • cehaletin paçalarından aktığının en ufak farkında olamamak kadar büyük bir ceza var mıdır?
    not: yeni arabesk-pop şarkısı için söz önerisi
  • gölcük’ten çıkan şarkıcı bu kadar olur, fazlasını beklememek lazım
  • yapılan hataları gördükçe elimi ayağımı titreten yorum.

konuya odaklanamadım..
  • iktidarı öv, yandaş belediyeden konser kap, paraları cebe indir. süper valla bunlara 300 lira koyar mi köpeğinin mama parası, halk bu parayı bu yola verir mi diye aklından bile gecirmemistir.
  • o konuda ets2'ye bende çok kızgınım demetçim.
  • hiç yanıltmıyor ya bu ucuz popçular beni.

edit: ayrıca verdiği italya örneği de gerçeği yansıtmamaktadır. bunlar gibi ucuz popçulara o kadar star muamelesi yapılıyor ki, kendilerini madonna falan sanabiliyorlar. sadece kendini italya gidebiliyor sanıyor herhalde.
  • bu eşsiz yorum sonrası kullanacağım otobandır.
    edit: de - da
137 entry daha