şükela:  tümü | bugün
  • varoş falan ama vatanını seviyor vesselam...
    allah ayaklarına taş değdirmesin.
  • bağış dekontunu görmeden inanmayacağım şeydir. ayrıca kendisinden nefret ediyorum. ama o bu başlığın konusu değil.
  • kendi banka hesabından anında yapsın, yine hayranlarına yüklenmiş. ben olsam konsere gitmem.

en sevmediğim şeylerden biri bağış konserleri, gösteri maçları.

susmayın sanatçılar, buydu işte kitleniz
    söze gelince ortalık star'dan hiç geçilmiyor
    hesap sorun ve kafa yorun duyarlılık da göreviniz
    satış düşünce "korsan almayın!" demekle bitmiyor
  • konser getirilerinin bağışı da bir nevi sanatçının cebinden çıkmış sayılır. yani kendi hesabından ya da konser gelirleriyle bağış yapması arasında çok fark yok gibi. bunun duyurulması ne kadar şov olarak görünse de aslında konsere katılımı artıran etkenlerdendir. kendi hesabından yaptığı bağışı duyurmasından iyidir. işin içinde emek ve zaman veren bir insan var. şov tarafı olsa da(sanmıyorum), demet akalın dinlemesem de, demet akalın konserine giderek bağış yapmayı saçma bulsam da neticede hiç birinin önemi kalmıyor. sonuçta kimse oturduğu yerden mehmetçik vakfı'na 50-100 tl ateşlemiyor. herkes bağış konseri vermiyor. kesesi bol olsun.
  • çok güzel bir yardım örneği.
  • güzel bir iş yapmıştır. bunu tüm ülkede yaygınlaştırmak gerekmektedir.

(bkz: mehmetçik vakfı'na yardım kampanyası)
  • sevmediğim, şarkılarını kalitesiz bulduğum şarkıcının bağışıdır.

kendisi hakkında düşüncelerim olumsuzdur ama mehmetçik vakfına yapacağı bağış için türk milletinin bir ferdi olarak şimdiden teşekkür ederim.
  • çok şey yazardım da neyse.

kelime haznesi dar, cahil bir sanatçının yaptığı eylemdir.
  • hani şu beyin rahatsızlığından hayatını kaybeden kuzeninin oğluna, ameliyat parası vermeyip ölüme terk eden, ameliyat olamadığı için ölen çocuğun akrabası demet mi?
  • samimi olmayan bağıştır.

cem yılmaz'a vuruyordunuz çomçomlar hadi bakalım.