şükela:  tümü | bugün
  • show tv ekranında, demet akbağ'la başlayan şaka programı.
  • fragmanlarından eğlenceli bir program olacağını tahmin etmekteyim.
    ilk kez izleyeceğim. demet akbağ işin içinde olduğundan sabırsızlıkla yarını bekliyorum.

edit: ekleme
  • "demet akbağ yönetimindeki şaka çetesinin merakla beklenen programı demet akbağ ile çok aramızda cumartesi akşamları dev ekibi ile ekranlara bol kahkaha getiriyor." şeklinde bir açıklamayla yayına girmiş program. şu an ışın karaca'nın mülkünü yıkma temalı bir "şaka"ları var. kadın ne yapacağını şaşırmış durumda ve ağlıyor. komik olduğunu düşünmelerine mi yanayım insanları düşürdükleri duruma mı bilemedim.
  • an itibariyle ilk bölümü yayınlanan aşırı komik şaka programı. bayağı bütçe ayırıldığı belli, ilk şakazede olarak da ışın karaca'yı seçmişler. dozer falan getirip evini yıkmaya çalışıyorlar ahaha.
  • sıkıcı bir program. burcu esmersoy'u izlerken sıkıldım, kanalı değiştirdim. muhabbet çok uzadı.
  • programın reklamını ekşi sözlük başlığı altında yapmaya çalışan, ama konuştukça batan yazarları görmemizi sağlamıştır.

türk televizyonlarında daha ne kadar saçmalanabilir, ders olarak bu program gösterilebilir.
  • çok sürmez diye düşünüyorum çünkü şakaların boyutu ağır, ciddi. ustelik sakazadeler de unlu yani ciddi risk alınıyor.
  • yani bir demet tiyatro günlerinin hatrına demeyesim geliyor ama diycem. demet akbağın çok iyi oyunculuğunu bilen insanlar olmak yüzünden izleyemiyorum rahat rahat.. samimi ve doğal gelemiyor, hep oynuyor sanma paranoyası yüzünden keyif alamıyorum. şakalar akışındayken tamam da demet oradan girince sohbetleri, gülüşü, konuşmaları yapmacık geliyor. değilse de öyle geliyor. oyunculuğu çok iyi olarak tarihe kazınmış birinin sunması tribe soktu yani açıkçası. amann.. işte öyle bir şey...

bu arada o algı operasyonu atılımları nedir ya... ''ay çok fena oldu kız çocuklarr...'' (kızın hiç te fena olmuş gibi gözükmemesi, vs. vs.) bi siz akıllısınız he, çözmüşsünüz insan doğasını, çok zekisiniz, ay çok fenasınız, sizden korkulur ya, he he he, yedik he.