93 entry daha
  • fake diyenler olmuş, bu program kadar gerçek olduğunu hissettiren şaka programı görmedim türkiye'de. bu başlıkta daha önce de bahsedilmiş, oyuncuların öyle tepki verebilmeleri için mükemmel falan oynamaları gerek. işin şaka ve etik kısmı ayrı bir olay, zira izlerken birisi yanlış bir şey der mi, utanılacak bir şey çıkar mı diye siz geriliyorsunuz. diğer yandan da gerçekliğine ikna ettikten sonra arkadasa yapılan şaka gibi gidişat ve sonunu merakla bekler hale geliyorsunuz. bu açıdan son bölüm çok iyi bir örnekti;
    yasemin allen'ın sinirlenmesi ve tepkilerine ben kişisel olarak çok güldüm ama adına da biraz utanmadım değil. bir de irem sak'ın sette de biraz böyleydi demesi tam olarak bir gaf bombası ama kesilmemiş mesela. hakan yılmaz ise karşısında demek akbağ görmese arabasına boya şakası yapılan adam gibi tekme tokat dalabilirdi, çünkü adamın sesi titriyordu sonunda. adam sinirden sigara yakıp aptal gözükmedim di mi dedi sonunda, daha ne olsun.

özet : tamamen gerçek programdır, fake içeren bölümler eninde sonunda olur ama ortadaki emeğe ve işe fake demek yüzeysellik ve aptallıktır.
42 entry daha
hesabın var mı? giriş yap