• şaka olduğu düşünülen rezalet programın bu bölümünü izleyince gerçekten sinirlendim. hoş bence hiçbir bölümü komik değil ama bu bölümü resmen iki kadına yapılan saygısızlık, terbiyesizlikti. seçkin piriler'e film çekileceği söylenerek dalga geçiliyor, sahte prova yaptırılıyor ve sahte basın toplantısı düzenleniyor. basın toplantısından sonra da çok yüksek zeka seviyesine sahip bir beyinden çıkan fikirler sayesinde,silahlı çatışma ortamı yaratılarak, olaydan haberi olmayan bu iki kadının korku dolu saatler yaşaması sağlanıyor.
    hem film çekicez diye dalga geçip insanların duyguları ile oynuyorsunuz, hem de üzerine silahlı çatışmanın ortasında bırakarak bildiğiniz şiddete maruz bırakıyorsunuz. gerçekten çok komikti, gül gül öldük, nasıl yaratıcı nasıl zeka ürünü bir kurgu tebrikler (bkz: demet akbağ) sayende çok eğlendik ailecek.
  • aslında başlığın adı demet akbağ'ın seçkin piriler ve meral kaplan'a yaptığı terbiyesizlik olacaktı ama malum karakter sınırına takıldı. 27.11.2016 tarihinde show tv'de yayınlanan demet akbağ ile çok aramızda programında izlediğim terbiyesizlik üzerine yazma gereği duydum. yapılanın adı sözüm ona şakadır. (danışıklı dövüş vb birşey olmadığı seçkin piriler ve meral kaplan'ın yüz ifadesinden gayet net okunabiliyor) efendim konu şudur: demet hanım sözüm ona şaka kurgulamış. seçkin piriler ve meral kaplan'ı bir sinema projesi için provaya davet etmişler. sanırım anlaşıp iş teklifi yapılmış olmalı ki seçkin ile meral film ile ilgili toplantıya geliyorlar. böyle baya heyecanlı heyecanlı işe ilişkin yorum yapıyorlar sözüm ona düzenlenen basın toplantısında. sonrasında da olaylar gelişiyor. seçkin piriler ve meral kaplan dışında herkes şakacı prodüksiyondan. sözüm ona yapımcıyı mafyatik adamlar denize atıyor. silahlar patlıyor, swat ekibi geliyor vs vs tam bir gerilim ortamı yaratılıyor. sonra şaka deniyor! ben izleyici olarak rahatsız oldum demet akbağ'ın böyle rezilliklere ihtiyacı mı var? orada insanlara iş teklifi götürerek bir oyunun içine davet etmek mi şaka yoksa yarattığınız mafyatik karakterlerin patlattığı silahlarla insanları korkutmanız mı şaka? bence seçkin piriler ve meral kaplan kendilerine yapılan terbiyesizliği büyük bir olgunlukla karşıladılar. çünkü yapılan düpedüz insanla alay edip durumu şaka diye millete kaktırmak. demet akbağ, yaptığın bu saçma sapan kurguya sahip şakalarınla toplumun mizah algısına muhteşem bir katkıda bulunuyorsun! sonra eğitim şart zart zurt diye gezersiniz ortalıklarda. meraklısı için
hesabın var mı? giriş yap