şükela:  tümü | bugün
  • şu ara sana bir sır vereceğim isimli dizide aylin karakterini canlandırmakta olan güzel oyuncu.
    kendisi 1991 doğumlu ve eski efes kızı imiş.
  • güzel la bu
  • sözlükçülere olan inancımı sarsan hatun. bu kadar güzel olup da hakkında sadece 2 entry olmasına şaşırdım valla. üstelik biri de bugün girilmiş daha.

canım benim.
    (bkz: bana ulaş)*
  • bugün sana bir sır vereceğim dizisinden rol arkadaşı dila danışman ile birlikte istiklal caddesinde gördüğüm güzel oyuncu. koşuşturarak bir mağazaya girdiler. twitter'ından gördüğüm kadarıyla iyi arkadaşlar ikisi.

teknolojiyle alakalı olduğunuza göre burayı okuyosunuzdur. selamlar! diziyi severek izliyoruz :)
  • an itibari ile burada çok laf programında canlı canlı izlediğim acayip hoş hatun. yalnız hemen bir google images yaptım da hatunun kariyerindeki en güzel anına denk geldim sanırım.

hayır öyle böyle değil kanalı değiştiremiyorum arkadaş. gülerken şişen elmacık kemiklerini öpme isteği uyandırdı.
    gelsin bir kahve içelim, elmacık kemiğine bir buse kondurayım.
  • efes kızıyken acaip çekici olup da dizide vasat kalmasının tek nedeninin saçları olduğunu düşündüğüm hatun.
    bu nereebu nere
  • şu anda kenan erçetingöz ile yüzyüze programında emre altuğ ile birlikte konuktur. kenan bey, fanları için ıncığını cıncığını soracakmış kıza. hadi ekran başına.
  • doğal hali de güzel olan kadınlardan. makyajlı hali ise ferrari'ye değişilmez.

yalnız her güzelin kusuru hesabı, o eller ne be demet'im ya. kaportacıda mı çalıştın, ırgatlık mı yaptın, mermercide staj mı yaptın n'aptın sen gülüm :/
  • makyajsız ve makyajlı doğal çirkin yeteneksizlik abidesi.
  • şimdi çirkin demeyelim çok krııcı olur. ama olmamış diyelim. başrol olacaksın madem yan karakter çirkin olaydı güzel diyeydik. bak hala çirkin demedim ama yan karakterden daha güzel değil. bi stil falan değiştirse belki bi ihtimal