• demet akalın şimdi evde demet akalın dinliyordur.
  • bu başlıktan debe'ye giren entrydeki öz güvene takılmış durumdayım.

ben 11 senedir bir kadınla beraberim, bir kere bile aldatmadım. çirkine yakın bir erkek olarak defalarca elime fırsat geçti, yapmadım. yapmayı da düşünmüyorum. erkekleri birilerinin elinden alınıp verilebilecek bir mal olduğunu düşünmek ve bütün dünyayı cinsel organının emrine amade sanmak, tam türk işi içi boş bir kibirle açıklanabilir.

edit: hukuki bir takım sebeplerle içerik alıntılanan kısım silindi.
  • gencolar bilmez, demet şener'in; evli, bekar, ilişkisi var demeden,beyaz'dan cem yılmaz'a yılmaz erdoğan'dan erdal acar'a olan turların uzun vadeli ve meyveli ilişkisinin hazin sonu.. bir de cefakar ana, sabırlı kadın kasmazlar mı..
  • tutmayın şimdi akalın'ı. singıllar cingıllar gelir. ben kendisine bir yol vereyim.

--- spoiler ---

mutlu olamayacaksın benden sonra
    ben sana demedim mi
    ne diyeceksin yeni kurbanına
    sultan üçüncü demetim mi?

--- spoiler ---
  • ben biliyordum dediğim mevzu. yıllar evvel bu olay ilk çıktığında çifti bilen birisi demişti edvina sponza ile ibo'nun aşk yaşadığını. murat özyeğin bu nedenle tek celsede boşanmıştı 3 çocuğunun annesi edvina'dan. yıllarca demet "çok mutluyuz" dedi ama olmadı.

demet akalın bir yerlerden izliyor değil mi olanları :)

kış aylarının hit şarkısı "something with yuva yıkanın yuvası olmaz" is loading...
  • o boya o posa kara kaşlara
    senden olmuş çoluğunla çocuğunla
    kapının önüne kondun sonunda
    ektiğini biçtin hadi yoluna

isimli demet akalın single'ı ile taçlandırılacak olaydır..
  • (bkz: engin altan düzyatan neslisah alkoclar) ciftinin de basına gelıp gelmeyeceğini merak ettiğim olay. gerci tam olarak aynı sey değil ama ben bile kabullenemedım o evliliği.
  • çok şükür, yıllar süren hasretli bekleyişimiz sona erdi. demet akalın iki damla göz yaşı dökebilir daha fazlası değil ama. kocası da az mazur görsün.

o değil de 'boşandım, artık ayakları yere basan bir kadın olarak çalışmak istiyorum'diyerek tv lere çıkmaya başlayacak, yanarım ona yanarım.
hesabın var mı? giriş yap