şükela:  tümü | bugün
  • evlenmeden once yapilanlar kayitlardan hizlica silinir. evinin hanimefendi kadini imajina burunulur ekolunun basarili temsilcisi olan kizimizin, gercekten levent te ki villasinda cocuklari ile verdigi pozlara bakilir ise kusursuz evliligi vardir.
  • ölmeden önce gülünmesi gereken 500 şey içinde yerini almıştır.

kıyamam bi de artık otomatiğe aldı, yolda kendisine hafiften bi mikrofon yaklaşıyor gibi oluyor hemen başlıyor...

- demet hanım iyi günler....

- arkadaşlar aşırı ötesi mutluyuz biz, ağaçlar yeşil kuşlar ötüyor onlar bile biz kadar değil yani

- yok demet hanım o değil de siz de bi annesiniz hani, okullarda serbest kıyafet uygulamasına ne diyorsunuz?

- arkadaşlar dediğim gibi ibrahim ve ben birbirimize çok aşığız, deli gibi sevişiyoruz... o kadann mutluyuz ki biz bile bazen şaşırıyoruz ay noluo yani hihi falan diyoruz.

- ???!!!! oldu iyi günleeer...

(bkz: seni çılgın hadi oradan)
  • bir kadının mutsuzluğu üzerine yuva kurulmaz diye bir söz vardı, benim aklıma hep bu kadın o sözü getiriyor.

tamam demet akalın çok müthiş biri olmayabilir ama bu denli büyük kazığı yiyecek kadar da değildi.

gerçi bu mutlu evlilik demet akalına yaradı, yaptığı şarkıların bir çoğunda ibrahime giydirmesi onu hızla yukarılara taşıdı.
  • the stepford wivesı hatırlatmaktadır.
  • yıllardır süren bu bağlılıkta her iki demet'in de rolü büyüktür.
  • her yaz baş veren mucize sibel can diyetinin kayınçosudur. aileden oldular oğlum artık, alışın lan.
  • ' çok mutluyuz yakında da evlenmeyi düşünüyoruz' cümlesini de yanlışlıkla söyletecek kadar mutlu bir evliliktir aslında.
  • zaten demet şenerin yerinde hangi kadın olsa aynı şeyleri söyler. mutsuz olsa bile bunu söyleyip diğer demeti mutlu etmez.
    hiçbir kadın yapmaz bunu.hep mutlu görünmeye çalışır.
  • kadin naaapsin. hayir olm naapsin yani. milletin isi gucu yok bunlarin ayrilmasini bekliyo "ettigini bulan: detected!" diyebilmek icin. bulacaktir orasi ayri ama bulana kadar bari bi huzur verin lan, sanmiyorum mikrofon gorduler mi mutluyuz deyip gelin arabasivari bi tavirla arkalarini donup huzurluyuz plakalarini gostersinler... sormuslardir yine "nazamannn bosaniyonuz?" diye onlar da "don't worry we're happy" demislerdir asdfghjkluttfsa