şükela:  tümü | bugün
  • odtu isletme bolumunde yardimci docent. * uzun yillardir toplumsal cinsiyet konusunda calisiyor. işletme, işyerinde cinsel taciz, kadın çalışanlara karşı tutum, kadın ve örgütsel davranışlar, kadın yöneticiler, örgütlerde (kuruluşlarda) toplumsal cinsiyet meseleleri, örgütlerde davranış, örgütlerde kişilerarası güç ilişkileri, politik davranışlar ve etkileme dersleri veriyor.
    (bkz: kadir varoglu)
  • tobb etüde, insan kaynakları dersi ile tanıdığım akademisyen...dersleri inanılmaz keyifli geçer ama sınavları tam bir felakettir. en olmadık yerlerden soru sorup öğrencileri domaltmaktan sadistçe bir zevk duyar.. hayatta görüp görebileceğiniz en sıradışı insanlardan biridir, bu yüzden sırf onu tanımak için imkanınız varsa dersine girmeye çalışın ama elbette misafir öğrenci olarak!
    olur da dersinize girerse artık tecavüz kaçınılmaz demektir doya doya zevk almaya bakın...
  • tobb üniversitesinin yanısıra artık izmir ekonomi üniversitesinde de yarı zamanlı olarak ders vermeye başlayan hoca. gerçek bir hiperaktif. seviyoruz. gözünü ve mümkünse bütün deliklerini açıp dinleyeceklerin ondan öğrenecekleri çok şey var.
  • idolüm.
  • odtu'de insan kaynaklari dersi vermis assoc.prof.dr. - google'da aratinca cikan sozluk yorumlari her ne kadar ogrencilerin gozunu korkutsa dahi, yaptigi final sinavinda sorulari 'coktan secmeli klasik' seklinde, gayet insafli sorular soran, dolayisi ile gonullerde (ben bir, bir de siniftan biri daha var, minimum 2) yer etmis yuce insan... sozluge inat kolay sormus olabilir, bu durumda siradaki sarki onceden yorum yapan arkadas icin gelsin... dogru iletisim kurarak dersi hakikaten 'anlatmis' olabilir, bu durumda da helal olsun.
  • profesyonel öğrencilik prensibini gayet benimsemiş bir hocamızdır. acımaz, acıtmaz. çok hızlı konuştuğu ve konudan konuya daha doğrusu konu içerisinde örnekten örneğe, örnekten konuya zıplarayak anlattığı için takip etmek çok yorucu olur. ek olarak dersinde not almak imkansıza yakındır. odtü için eski okulum diye söz eder.
  • ekside hakkinda yazilanlara fazlasiyla hakim olmasi sebebiyle surekli gondermeler yapan hocam. o sebep ilen entry girerken dikkatli olunmasi gereken isimler arasinda...

ayrica hakikaten zeki ve hizli dusunen biri olmasi sebebiyle ders anlatimlarinda fazlasiyla kopma yasayabileceginiz essiz insan... severek izlemekteyiz...
  • dersime girdiği dönemde kopya çekmediğim ve yeltenmediğim halde beni bununla suçlamış suçlamakla kalmayıp sınavın ortasında yerimi değiştirmiş bunla da yetinmeyip bir sonraki sınavda daha sınav başlamadan "hadi baba sen şöyle geç" diyerek beni sınıfın ortasında fişlemiş insan. (bkz: allahından bul)
  • uzun yıllar yurt dışında kalmış olması hasebiyle aşırı profesyonelleşmiş bir insandır.
    feminist olduğu söylenir zaten kariyeri boyunca kadının toplumsal sorunlarına aşırı önem vermiştir. iyi de yapmıştır.
    öğrencilik yıllarında da hocalık yıllarında da hep düzenli çalışkan bi insanmış anladığım kadarıyla. düzen mutluluk getiriyomuş dedirtti bana.
    tobb etüde verdiği derslerde sürekli eski okulu odtüden bahsetmesi çoğunu rahatsız eder ama bence odtü olmadan bir demet varoğlu olmazmış. ben yadırgamıyorum bu huyunu.
    utanma çekinme gibi huyları yoktur. ağzına geleni pat diye söyleyiverip sizi dersin ortasında rezil edebilir ama genel olarak aşırıya gitmediğiniz sürece bunu yapmaz. genele konuşur. dersini dinlerken kendinizi aptal gibi hissetmeniz normaldir.