şükela:  tümü | bugün soru sor
 • cihangir'in meyhanesi. fiyatlar çok pahalı değil. çok güzel bir manzara eşliğinde rakınızı yudumlayabilirsiniz. mezeler gerçekten güzel. ezmesi şu ana kadar yediğim en leziz ezme diyebilirim. biz gittiğimizde yoktu ama bazı günler şevval sam şarkılarıyla ortama dahil oluyormuş. gitmek gerekir kanımca.

  http://www.demeti.com.tr/
 • ev ortamli asiri pahali meyhane. ev ortamli, normal servisli bir yer icin asiri pahali mekan. tamam, manzarasi var orayi anladik da manzara en rahat sekilde uzunca balkonu iki masa paylastip yanyana dizilerek oturdugunda gozukuyor. ayrica deniz manzarasinin oldugu balkon mahalle arasina denk dustugu icin tum konusmalar, atilan kahkahalar hemen yan taraflardaki apartmanlarda uyuyan, vakit geciren insanlari rahatsiz ediyor. hele hele mekana rakinin ve manzaranin da etkisi ile sarki veya turku soylemeye baslayan insanlar da gelmis oluyorsa gercekten cevrede yasayanlarin gecesinin uykusunun icine etmis oluyorsun. asiri pahaliligi ise, kotu degil ama matah da olmayan mezeleri (ahtapot izgara haric. o cidden cok basarili), kotu mu kotu saraplari, yenilmemis ana yemekleri ifade ediyor. alti kisi alti yuz kusur lira. herhalde insanlar zengin ki vasat yerlere, siradan yerlere yuklu meblaglar vermek koymuyor ki mekanlar bu kadar rahatca fiyatlari yuksek tutabiliyorlar. git balikci kahraman 'a, sabahattin'e, kiyi 'ya, ancak bu kadar verirsin. hem de bu kadar vermek koymaz; yedigin ictigin belli, damaginda kalan tadi da bakidir.
 • ev ortamı ilk bakışta güzel gözükse de yapay duran mekan. mezelerden çok iyi olanlar da çok kötü olanlar da var. pek iyi olmayan tek çeşit şarapları var, mekanın içinde büyük bir eski rakı koleksiyonu olsa da rakı seçimi de kısıtlı. kola konusunda bile stok sıkıntıları var. ana yemek çeşitleri de aynı şekilde. eğer eski tarz mekanlardan hoşlanıyorsanız size uyabilir ama buraya gelene kadar istanbul'da gidebileceğiniz çok daha ucuz onlarca mekan var.
 • demet'in -i hali.
 • mezelerden köpoğlu, deniz börülcesi ve levrek marinesi gayet başarılı, ara sıcaklardan da ciğer oldukça iyiydi. sigara böreği vasat, fiyatlar yüksek.
 • sırf yaptığı fazla rezervasyonları geri çevirmemek adına düzenli müşterilerini bile (ayda min. 2 defa gelen kalabalık bir gruptan bahsediyorum) "siz yabancı değilsiniz" yüzsüzlüğüyle kovabilen mekân.
 • fiyatlar rahatsız etse de hoş ve kaliteli vakit geçirilebilecek, süpriz tipleri pek göremeyeceğimiz, iletişim camiasındaysanız her an birileriyle selamlaşma ihtimalimizin olduğu fevkalade güzel meyhanedir. arada uğramalı.
 • hayatımda yediğim en iyi levrek marineyi yapan yer. yalnız biraz pahalı
 • meyhane adabını bilmeyen bir işletme, tek guzel yanı manzarası onun dışında lezzet ve hizmet kalitesi aramamak gereken yer.
 • kalamar izgarasina, ahtapotuna soya sosu basip getiren overrated mekan.