şükela:  tümü | bugün
 • 22 eylül 2012'den beri ufc sinek siklet (flyweight) şampiyonu olan mighty mouse lakaplı dövüşçü.

  bu adamın maçlarını izlemek inanılmaz zevklidir çünkü kendisi mma'de görülen en komple sporculardan biri. teknik, zeka, çeviklik ve yeteneğin müthiş bir birleşimi. ayrıca maçlarından sonra basın toplantılarını da izlemesi çok keyifli zira dj kadar maçı sıcağı sıcağına bu kadar iyi ve isabetli analiz edebilen başka bir dövüşçü ben bilmiyorum.

  ayrıca kendisi aktif olarak ufc'de en uzun süreli ünvan koruma serisine sahip; ufc tarihinin en uzun süreli ünvan koruma serisi rekorunu egale etmesi için ise sadece 1 galibiyet var. mevcut rekor 10 kez ünvan koruma ile anderson silva'da.
 • büyük dövüşçü ancak kendisinin dediği gibi ufc'de tüm sikletlerde tarihin en iyisi değil.

  ayrıca oyun oynamaktan da büyük haz alır.

  twitch kanalı için: https://www.twitch.tv/mightymouseufc125
 • bu sabah, ufc216da ray borgu yenerek 11.defa üst üste kemer koruma maçını kazanmış ve tarih yazmıştır.
 • 1986, kentucky doğumlu, seyir zevki çok yüksek ufc dövüşçüsü.

  30 maçta 27 galibiyet, 2 mağlubiyet, 1 beraberlik almış, yaptığı son 13 maçı kazanmış ve ünvanını 11 kere üst üste koruyarak rekor kırmıştır.

  stil itibari ile oldukça enteresan bir görüntü sergiliyor bu adam. hem sevimli gibi, bir o kadar da ürkütücü. aynı siklette olsan karşılaşmayı hiç istemeyeceğin türden bir dövüş tarzı var, tam bir saldırgan, tam bir yamyam.
 • yahu insan rakibini beşinci raundda havaya atar havada arm bar bağlar mı lan?
  ardarda en çok kemerini savunan ufc dövüşçüsü de oldu adamın rakibi falan yok, ray borg karşısında ikinci raundun ortasında 62 darbe vurmuş 1 darbe yemişti yahu herif. bir boka yaramasa da şu pound for pound sıralamasında yakınından geçeek adam yok. bir sıklet yukarı çıksa da belki denk maç yaptığı birini görsek bu nasıl bir hayvanatlıktır arkadaş.