şükela:  tümü | bugün
  • 2016 nba draftine katılacağını açıklamış olan, nba'de öyle yada böyle kariyer yapacağını düşündüğüm basketbolcudur. atletik, şutu düzgün, agresif oyun yapısı ve toplu oyuncuyu savunma artıları. bu haliyle ölüsü back-up point guard olur dj agustin gibi. tavanı eric bledsoe ile isaiah thomas karışımı olabilir.

    oyunun topla oynanmayan kısımlarında fiziksel dezavantajının arkasına saklanamayacağı basit hatalar yapabiliyor. yıllarca oynadığı oyunda sahanın en hızlı, seri, ball dominant oyuncusu rolünü üstlendiği için oyunun o kısımlarını geliştirmemesi anlaşılabilir, düzelmeyecek şey değil zaten.

    fundemental açıdan oyunu okuyabiliyor ama tercihlerinde kimi zaman hata var. takımı oyununu öne çıkartıyor, doğru düzgün bir çocuk ve de liderliğe elverişli karakteri var. yıllarca koruyucu aileler ile geze geze yaşaması onu gözümde ayrı bir yere koyuyor. iyi bir koç veya mentorun elinde kendisini star bir guarda dönüştürebilir.

    chicago bulls tarafından 12-14 arası seçilirse jimmy butler ile hayat hikayeleri doğrultusunda enteresan bir ikili oluşturabilirler.
  • inanılmaz atlet, çok hareketli, mücadelecei iyi savunmacı, ortalama pasör ve şutör. her takımın benchine lazım deli oyun kurucu.