şükela:  tümü | bugün
  • sanıyorum nickinin türkçe meali "derbeder manisalı" olan yazar.
    yaptığım uzun araştırmalarla hobisini internetten enteresan bilgiler edinmek olarak belirledim.
  • azimli yazar, manisali demet oldugunu cikarimsadigimiz magnetizma insani.
  • bugün doğan yazar. iyi ki doğdum evet.
  • stalkerim. yüzyilin issizi. ısi gücü olsa oturup manyakca benim entrylerimi takip etmezdi. ögrenemeyeceksin o istedigin seyi. bosuna kicini yirtma.
  • iyi ki tanışmışız dediğim yazar. yakında çok daha yakınlarımda olacak ve o zaman dünya uzun bir süreliğine güzelleşecek. *
  • hdp'den umut beklerken vatan-millet edebiyatı yapma seviyesine kadar gelmiş bir yazar.
    karaktersizlik mi, pr çalışması mı, mahcubiyet mi? nedir bilemiyorum. demetrius of magnesia baz alarak söylemiyorum. bunun gibiler sözlükte kakılı. 2014'de kadar hdp düşmanı, 2015'de hdp partizanı ve 2016 sonlarında ise vatan-millet edebiyatçısı. insanların fikirleri ne çabuk değişiyor ya.
  • üstü kapalı vatan hainliğiyle suçlanmış yazar. bir üstteki entry'de görülmüş olabileceği üzere fişlenmiş olabilirim :)

"ne ara vatan millet edebiyatına gelmiş" sorusu da zırvalıktan başka bir şey değil. bir ara gelmedim hep vatan millet edebiyatındaydım zaten, neyse.