şükela:  tümü | bugün
 • demi'nin çıkışı yakaladığı film, duygusal içeriği bir yana, patrick swayze ile genç kızları, demi ile genç erkekleri, whoopi ile orta yaştaki zencileri heyecanlandıran ghost isimli filmdir. ordaki masum halini unutmak mümkün değil, nasıl da şekil veriyordu, çamura, arkadan değdirenlere aldırmadan.

  sonra bayaa ismi geçti, a few good man'le pekişti yine ünü, indecent proposal'da yine sewimliydi arsız, nasıl da yakışıyordu kısa saçlar, gün geldi disclosure ile "azgın" tawır sergiledi, gönül bu, can bu, arzuladı ama bruce abiye saygımız wardı, yeltenmedik uzuvları esnetmeye. fakat o ne yaptı, çoluu çocuu bıraktı, gebeyken poz werdi, olay oldu, geniş göbeği dar objektiflere dikti umarsız.

  birden striptease filmi olay oldu yine, bi sürü ahlâk tartışması dolandı, ewlerinde video bulunan ergenlerin hedef filmi oldu, abilerin, babaların merakı doruğa çıktı, video cd'si en çok satılan filmlerdendir sanırım... açtı ama, gösterdi kaslı-berbat bacakları, dolgun-şişkin göğüsleri, işte o gün sıkıldım, bunaldım ondan; masumluğu kalmadı nazarımda, beyaz örtünün ardından gösterse de kasesini.

  en son, toparlamak için ridley scott'un, hepimizi üzen g i jane isimli facia bi filminde oynadı kel kafasıyla... neden yapıldığını bilmediğim bu filmle bitti tükendi, bunu anlayan bruce'da koydu çocukları we gitti şüphesiz yarınlara doğru...
 • bu sure icerisinde hicbir turke vermedi
 • ünlü olmadan önce bazı deneme filmleri çevirmiştir. bu filmlerde adı demo moore diye geçer.
 • (bkz: disclosure)
 • bill clinton ile iliskisi oldugu iddia edilen oyuncu.. leonardo davasi da hatirlandiginda, attan inip essege binmeye merakli oldugu sonucuna varabilecegimiz hatun.. bruce willis'i haketmeyen sahsiyet..
 • ma vie en roseun yönetmeni alain berlinerin yönettiği ve kieslowskinin the double life of veroniqueiyle akraba olan ve çok da kötü olmamasına rağmen pek çok eleştirmen tarafından yerden yere vurulan passion of minddan sonra ortalıktan kaybolan, charlienin melekleri ile de sinemaya geri dönen oyuncu...
 • yaşlanmayan kadın, şarap gibi azizim.
 • 3 tane iyilik meleğini toplasan bir tane demi moooooooooore etmiyor gözümde, siyah bikini bir başka hatuna bu kadar yakışabilir mi acaba , ha bu arada biri ağzımı kapatabilir mi lütfen ?
  (bkz: charlies angels full throttle)
 • vücut taş ama yakından yüzünü gösterince yılların izi belli oluyor estetiklere rağmen.
 • charlies angels full throttle'daki gorüntüsüne 650.000 $'lık estetik karşılığı sahip olan daş bağyan.
  gelecekte arabamı değil eşimi modifiyeye harcayasım geliyor paramı..

  - hayatım arabanın sağını solunu yenileyecektim ama senin göğüslere biraz modifikasyon gerekiyor sanki?
  - hayvansın rıza.!
  - hayvanım ama seni öyle daha çok sevicem, seni düşünüyorum.. hmm aslında sağ elimi kullanan biriyim. senin sırf sol göğsünü modifiye etsek arabanın da bi kısmını upgrade edebilirim..
  - hay-van-sın.!