şükela:  tümü | bugün
 • bağlı olduğu için sağa sola kaçma imkanı bile olmayan bir köpeği, elinde demir çubukla bayıltana dek döven 58 yaşındaki şerefsizin yaptığı vahşet.

  https://youtu.be/jbyc7o8jokc

  "fethiye sanayi sitesi şehit osman tosun caddesi 274’üncü sokak’ta koltuk döşemecisi adnan özal (45) ve çalışanı volkan alaşan’ın (19) baktığı rottweiler cinsi 4 yaşındaki ’cesi’ adlı köpek, sanayi sitesindemarket işleten efe dayı ö. tarafından geçen çarşamba gecesi demir çubukla, bayılıncaya kadar, dakikalarca dövüldü. o anlar, işyerinin güvenlik kamerasınca görüntülendi.

  sabah işyerine gelen adnan özal, köpeği yaralı halde görünce, otomobille veterinere götürdü. röntgeni çekilip, kafasına 7 dikiş atılan, ayrıca sol ön ayağı ile sırtında darbeye bağlı izler bulunan köpek, tedaviye alındı. köpeği döven kişinin dükkana 2 kilometre uzaklıkta market işleten efe dayı ö. olduğu belirlendi. şikayet üzerine şüpheli bu sabah gözaltına alındı."
 • kısasa kısas belki medeni degildir ama daha adildir.
 • neden lan ? neden ? gerçekten neden ? bu nasıl kötülüktür lan, hiç mi sevgi görmediniz şu hayatta, ne yaşıyorsunuz da şuncacıkların canına kast edebiliyorsunuz ?
 • empati çok mühim bir kavram.. aynı zamanda da çatı bir kavram. altında çok fazla duygu ve davranış biçimi barındırıyor. bu yüzden de bir insanı insan yapan empatinin varlığı; bir insanı zalim yapansa empatinin yokluğudur.

  empati sahibi insanın vicdanı da, merhameti de, saygısı da yerinde olur. ama eğer bu yeti yoksa, işte o zaman o insan hayvandan aşağı olur. yok etmek gerek öylesini. şahsi düşüncem bu tarz sebepsiz şiddet vakalarında failleri yok etmekten yana.

  köpeğe lastik geçirip yakan..
  kürk sektöründe çalışan..
  kedinin kafasını kesip, dersiini yüzüp, resim çektiren..
  kediyi kuruğundan çivili sopaya taktırıp havada sallayan..
  hayvanın vajinasına çatapat sokmaya çalışan..
  hayvana tecavüz eden..(nasıl bir tecavüzse hayvanın arkası paramparçaydı..
  ve daha izahı olmayan bir sürü olay.

  böylesinin yaşam hakkına saygı duymuyorum. direkt yok edilmeleri gerektiği inancındayım. zerre a c ı m ı y o r u m.
 • tanri nerde?
 • ifşa olmuştur.

  efe öztekin adında olup fethiye'de kanarya market isimli bir işletmesi bulunan şerefsiz orospu çocuğudur.

  not: az önce cesi'yi ziyaret ettim. zavallı hayvan biraz fazla yürüdüğünde topallıyor. kafasında kırık yok ama çok acı çekmiş olduğu belli. inanılmaz durgun ve korkmuş...

  onu bu şekilde derinden yaralamayı kendinde hak olarak görmüş olanın allah bin türlü belasını versin!
 • şimdi bu herif için kısasa kısas ceza verilse onu kim savunabilir? bu adamı hapse atmak ya da para cezası vermek ona hediyedir. aynı şekilde bedelini ödemeli. insan hakları vs diyenler olacaktır. kurumların, kanunların vicdanı ancak onlar için çalışan, onları gerçekleştiren insanların vicdanı varsa vardır. benim vicdanım bu adamın 1-2 gün gözaltında kalıp bi miktar para ödeyip işine dönebilecek oluşunu, mahkemede düğünde dernekte giydiği takım elbiseyi giydi diye iyi hal indirimi vs alabilecek olmasını kabullenemiyor.
 • sözün bittiği yerdeyim resmen. sövsen, hakaret etsen ne fayda karşında bunu anlayabilecek kapasitede bir varlık yok.

  aynı şekilde dövülmesini diliyorum.