• ülkenin zengininin görgüsü, bilgisi, vizyonu bu kadar işte.

sen kalk, az buçuk da olsa saygın bir referans hâline gelmiş kırk yıllık markayı, hazır başharfi de tutuyor diye kendi adınla değiştir.

devraldığı bakkalın tabelasını değiştiriyor sanki. hiç mi bir şey öğrenmedin iş hayatında geçen onca seneden sonra?
  • bu ne cesaret yiğidim seni tanımak istiyorum.

(bkz: dha'nın ekrem imamoğlu'nun zaferini duyurması)
  • ulan ne güldüm ya 40 yıllık dha demirören haber ajansı olmuş. la oğlum logoyu değişseydiniz bare.
  • dün 3 çalışanı, biri fotomuhabiri, deprem bölgesinde gözaltına alınmış ajans. evet, dha'nın bile çalışanları gözaltına alındı. dha tarafından bu duyurulmadı; çünkü öncesinde adalet bakanlığı ve içişleri bakanlığı ile iletişime geçildi ve çalışanların serbest bırakılmaması durumunda konunun basına servis edileceği bilgisi verildi. bir süre geçtikten sonra çalışanlar serbest bırakıldı ve konu kapatıldı.

neden bu 3 kişi gözaltına alındı? enkazdan toplu çıkartılan cenazelerin fotoğrafları çekildiği ve ''çekim yapılmaması gereken bölgelerde'' çekimler yapıldığı için. dha'dan bahsediyorum, tekrar belirteyim.

herhangi bir yorum yapma gereği duymuyorum bu ideolojik aygıt karşısında. bir umudum yok. sözlük tarihine not düşürüyorum sadece.
  • ibb'deki tüp ihaleleri iptal olmuş sanıyorum yoksa son zamanlarda kaşının üstünde gözü var düzeyinde ibb ve ekrem imamoğlu haberleri yapmalarının başka ciddi anlamda bir sebebini bulamıyorum. ihale tabii ki benim uydurmam ama kendilerinin bir karın ağrıları olduğu aşikar. tabi ajansın bu haberlerinin hürriyet ve milliyet gibi sitelerin manşetlerini süslemesi de cabası. belli ki bir yerlerden talimat gelmiş. yandaş medyanın son zamanlarda ibb ve imamoğlu'na yönelik şiddetli saldırısının altında sağlam bir talimat olduğu aşikar. bunun bir de sosyal medya ayağı var tabii o apayrı bir inceleme konusu. saldırı talimatının altında sakallı ve gözlüklü, eşi 4 ayrı görevden 4 maşallahlık maaş alan birinin, boğaza nazır bir araziyi ucuz yollu kapatmasının ifşa edilmesiyle ilgili ciddi bir bağı var diye düşünüyorum.

tanım: sözde haber özde tetikçi medya kuruluşu.
  • (bkz: #85430018)
  • iki saat duramadi.

tiviti de sileydiniz laa...
  • geçen sene "eski hali"ne dönen dipsiz göl geçen ay çamur olmuş. farklı bir zaman çizgisinden haber yapan oluşum
    görsel
  • istanbul'da "imamoğlu kazandı"diye anadolu ajansına rağmen haber yaparak beni şaşırtmıştır.gemiyi ilk terkeden yandaş belli oldu
hesabın var mı? giriş yap