şükela:  tümü | bugün
  • bir fiko vecizesi. bugün tarihli sözcü gazetesinde okunabilrcrk haberdir. link mink yok gidin gazete alin.*

beşiktaş eski başkanını ve yönetim kurulunu ihraç eden başkan olmak istemiyormuş.

yani diyor ki "gotumuzde ayi bağırıyor bir de kulübün sahibini mi kovalım?"

erdoğan demirören'in haylaz yavrusuna hediyesidir bjk. kimi nereden kovuyorsunuz?*

bu arada aynı haberde zımba filozof için de "hoca bir konuya takıldı mı gidiyor!" diyerek fenerbahçe maçından kacmalarinin bütün sorumluluğunu filozofa zimbala pardon atmıştır.*

koskoca bjk başkanı yalova kaymakamina dönmüş haberiniz yok.
  • hep algı nasıl kasılır merak etmiştim. demek böyle oluyormuş. dün kongredeydim. başkan kesinlikle kast edilen cümleleri kurmadı. dediğinin özeti şuydu: bu kişiler seçimle geldi. seçimle hareket etti. anti demokratik bir şekilde gidişleri olmaz. ihraç istemi usulüne uygun şekilde tartışılacaktır. yeri burası değildir.
    ayrıca başkanın kongredeki konuşma performansı, kongrenin demokratik yapısı, kulübün idari ve mali şeffaflığı ülkemizde bir çok kişi ve kuruma örnek olmalı. dün resmen bir demokrasi dersi verdi beşiktaş yönetimi. bir kez daha gurur duydum kendileri ile.
  • fiko yine sağduyulu davranıp, önümüzdeki yılı kurtarmıştır. seçim öncesi en kalabalık ve şımarık takıma sevimlilik yapıldı. büyütmeye gerek yok. keşke karşı durabilse ama bunun yeri camialar değil. türkiye kupasından çekilmek yeterli bir cevaptı.
  • yememiştir... denir bu açıklamaya
  • bir gs'linin saçma salak algı içeren başlığı.
    lan dangalak sen önce gitte sucuğunu yediğiniz başkan nasıl geri gelmez onu düşün, fikret orman ve vizyonu senin o fındık kadar beynine fazla gelir.
  • algı kasmakla suçlanmışım. açın sözcü gazetesini okuyun kardeşim.

dediğimden farklı bir anlam çıkaracak olan varsa oturup konuşalım valla.

algıyı yapiyorsa gazete yapiyordur. ben okuduğumu yazdım.