şükela:  tümü | bugün soru sor
 • alaattin çakıcı tarafından hdp başkanına tehdit

  çakıcının tehditi

  son kabadayı tarafından hdp'ye verilen sağlam ayardır.
 • 80 askeri darbesi sonrası bile insanlara "korkmayın biz kabile devleti değiliz. yargılanmadan cezanız verilmez" denirdi. şimdi o bile yok. kabile devleti bile yok çünkü ortada.
 • binlerce şehit vermemize sebep olan aşağılık, karaktersiz bir oluşumu alenen destekleyen bir partinin sözde eş başkanını tehdit eden kişinin kim olduğuna bakmaksızın desteklerim. bu duruma karşı çıkan kim olursa olsun, eleştiren kişiler de dahil benim gözümde pkk üyesi yahut sempatizanıdır. binlerce askeri şehit ederken adalet mi vardı da , şimdi adalet arıyorsunuz? umarım bayiltmaktan öte yaparlar cezaevinde.
 • böyle bir tehditten orgazm olacak, sıkıntı bulmayacak binlerce insan var malesef türkiyede. her türlü şiddeti, raconu, tehditi, ahkamı meşru gör. savaşı, işgalciliği yücelt. sonra da seçilmiş sivil siyaset yapan insanları terörist olmakla suçla. gram kavrayış yok reislerinin peşine takılanlarda
 • adam kendini devletin yerine koyup, kendince kanun koyuyor, ceza çıkarıyor ve uyguluyor; birileri de vatanseverlik ayağına bunu destekliyor.

  vatanseverlik hukukun herkes için eşit olmasını savunmaktır. insanların devlete güvenmesini sağlamaktır. vatanseverlik kimsenin kendini hukuk ve devletten üstün görmemesini savunmaktır. sizin vatanseverlik anlayışınız yüzünden bu haldeyiz zaten. ne devlet ne toplum anlayışınız var...
 • kürtlerin demokrasinden tamamen umudunu kesmesini, türkiye ile ilişkisini tamamen bitirmesini amaçlayan, pkk'ya alan açan meşruiyet kazandırmaya çalışan bir açıklama.

  çünkü pkk piyasaya çıktığında, bunlara ekmek çıkıyor. o kandan besleniyorlar.

  böyle tiplere prim verilen toplumlardan bir bok olmaz. batı ne kadar sömürse yeridir. hukuk bilmez, devlet nedir, vatandaşlık nedir bilmez, barbar varlıklar olarak kalır böyle topluluklar, ver odunu çalıştır işte. en iyisini yapıyor batı amk..
 • güler misinnn ağlar mısın!

  sen kimsin la allah’ını seversen kimsin? bi tarafta 8 milyon oyu olan bir parti var, senin ağababalarının tehditlerine gülüp geçmiş bir adam var, seni ciddiye dahi almayacak bir insan var...

  bi tarafta ise hala bahçeli’yi ciddiye alıp, içeriden onu bunu tehdit eden bi tip...

  valla bunları ciddiye alıp bu güne getirenlerde kabahat... arkalarında devlet olmadan adım atamayan tipler... egemen güce daya sırtını. sonra boş yap... adam ise senin ağababana eyvallah demediği için güle oynaya içeride.
  az tehdit ederken akıllı düşünün...