şükela:  tümü | bugün soru sor
 • demirtaş ve diğer hdp'lileri ziyaret eden chp'li sayısı, hdp'li sayısından fazla.

  chp'nin düştüğü acınası durumun tezahürü adeta.
 • abdullah öcalan'la görüşen uzaylılar.
  çözüm sürecini başlatan marslılar.
  barzani, şivan perver ile halaylar çeken jüpiter halkı.
  milliyetçiliği ayaklarımızın altına aldık diyen uranüslüler.
  genelkurmay başkanını terör örgütü lideri olarak yargılayanlar, pkk liderini gizli tanık yapanlar venüslüler.

  fakat acınası durumda olan cehape.
  insanda azıcık dürüstlük, mertlik olacak. haysiyetli olacak insan azıcık.

  insan ağlar be. bu kadar gerçeklik rejimine tecavüz edilmez.
  bu kadar arsız olunmaz.

  zerre kadar haysiyetiniz varsa, ar damarınız çatlamadıysa, şu linki açın da geçen gün hatay'ı ziyarete giden bu kadının neler söylediğine bakın.
  -

  bu da hatay fotoğrafı

  çok yazık be. insanımız yerlerde sürünüyor. ya kalem namustur kardeşim. namustur kalem. bu kadar dönülmez be. insan içine çıkamazsın. bu insanlarda yok ama böyle bir duygu.

  bu ülkede milliyetçiliği savunacak insanlar ak parti tabanı değil. gelir mhp tabanı savunur başım üstüne. kavgamı ederim. ak parti tabanı sa-vu-na-maz. size kalmadı. bana terörist diyecek insan ak parti tabanı değil. gelir bbp seçmeni, mhp seçmeni, iyi parti seçmeni söyler. sen söyleyemezsin. çünkü senin hamurunda milliyetçilik falan yok. sen rantçı bir çakalsın.
 • y-chp de sıradan bir gün
 • tam entry girecekken gelen nick'e bakayim hissi ve sonrasinda vazgecilme durumu.

  (bkz: dikkat aktroll)
 • aykut beyin soyadı erdoğan olsaydı söylemi halk tarafından kabul görürdü. maalesef aykut beycim.
 • he he bizim köyde de okyanus var. hatta mor inekler de var, bi de uçuyor 'namissizlar'...
 • çok iri iri laflar etmeyin sayın göt kılları, peygamberiniz yarın bir açılım daha patlatır geri vites yapayım derken şanzımanı kucağınıza alıverirsiniz allah korusun.
 • hendekleri de ondan kazmışlardı. haberi yoktu aslında demirtaş salağının. o kadar samimiydiler ki hökümetle, hendekler kazılırken, yollara patlayıcı döşeyip üstüne asfalt dökerken belediyeler, hökümet göz göre göre samimiyetten ses çıkarmadı. chp nin akp den farkı yok. yobaz sürüsü.
 • chp'nin sırf kürt oylarına talip olabilmek için izlediği yanlış politikanın sonucu ortaya çıkan beyanattır. dönemimiz türkiye şartlarında aktif bir savaş içerisindeyiz ve türk milliyetçiliği politikası oldukça tutulmakta, milliyetçilik adı altında partiler ittifaklar yapıp seçmene oynamaya çalışırken sevgili chp parti politikası olarak buna taban tabana zıt bir politika işliyor. doğal olarak bir çok kesim tarafından pkk sempatizanı olarak görülüyorlar. sevgili chp yönetimi 6 okun anlamını bir kez daha araştırın olur mu?
 • yazıklar olsun size benim gibi 18 yaşından beridir tüm seçimlerde chp'ye oy veren adamı bıktırdınız aykut erdoğdu haddini bil burası mustafa kemalin partisi ama size en güzel cevabı seçimlerde iyipartiye oyumuzu vererek vereceğiz. sezgin tanrıkulu,aykut erdoğdu, barış yarkadaş, öztürk yılmaz gibi isimlerin siyaset yapacağı yer hdp'dir chp gençlik kollarında çalışmış biri olarak şayet ben ağustos ayında askere gideceğim şayet şehit olursam ailemin karşısına hangi yüzle geleceksiniz