şükela:  tümü | bugün
 • mana burn, immolation, evasion, metamorphosis gibi yetenekleri vardir.

  oyunda; shadowsong, shadowfury, shadowstalker, flameseeker, darkweaver, darkterror, darksorrow, sindweller, painkiller, hellbourne, wrathbringer, ragerunner, firebrand, bloodwrath, terrorblade isimlerinden birini alir.
 • en sağlam warcraft 3 herosudur kendisi. immolation erken level creep avı ve ghoul, footman, militia gibi erken birimlerle depişmekte avantaj getirir. mana burn hero katilidir. "yaktığı" mana kadar zarar verir (yalnış hatırlamıyorsam) 300 gibi kallavi damage gömebilitesi vardır. düşük levelli heroya direk bilet keser ayrıca iyi spellcaster indirir necro, shaman gibi belaları temizlemekte birebirdir. evasion özellikle 2. 3. levelde hemen hemen her dört atıştan üçünün vurmaması sonucunu doğurur böylece demon hunter ölmek bilmez. metamorphosis bitirir, eleman demon form'a geçer, chaos damage koymaya başlar, ayrıca uçar, itemlerle beraber 70-100 gibi oha zararlara ulaşır, biçerdöver. campaignde bundan bi tane illidan stormrage diye vardır, o da ayrı efsanedir, skull of guldan'ı alır, (spoiler) tichondrius (the darkenerdi galiba lakabı, yamuluyorsam düzeltin)'u çizer, sonra kardeşi furiona karizmayı koyar ööle yürür gider batan güneşe doğru. (bkz: hastasıyım)
 • demon hunterlar night elf halkı tarafından sakınılan, karanlık savaşçılar. çok önceleri chaosun gücünü kendisine karşı kullanmak için bir sözleşme yaptılar. kendilerini törensel olarak körleştiriyorlar ve bir 'spectral sight' geliştiriyorlar. bu özel görüş onların demon ve undeadleri daha açıkça görmelerini sağlıyor. savaşta şeytani güç taşıyan warbladeleri kullanıyor ve hatta güçlerini arttırmak için şeytani enerjileri yardımlarına çağırıyorlar. night elflerin en güçlü savaşçıları arasında kabul edilmelerine rağmen, demon hunterlar karanlıkla yaptıkları sözleşme için yanlış anlaşılmışlardır ve night elfler tarafından sevilmezler.
 • yeni bir melodik nu-metal grubu
 • "at last, we shall have revenge" diyerek gaza getirir cevresindekileri
 • istatistiklere ilk olarak en cok basilan night elf herosu. biraz vurur abimiz (agility herosu olmasina ragmen).
 • ölmeden hemen önce dizleri üzerine çöküp harakiri yapan warcraft 3 herosu.
 • güzel müzik yapan christian metal/metalcore grubu.

  baslamak isteyenlere 2005 cikisli the triptych veya 2007 cikisli storm the gates of hell albümlerini önerebilirim.