• profosyonelligin p'sini ogrenmeye calisan sirketler grubu. aslinda butun is o grup kelimesinin yerine ingilizcesini koymaktadir ama nedense bu insanlarin isi biraz agir gitmis olabilir. isminin kaynagi olan demet sabanci hanim sirkette hic bir rol oynamazken yonetim kurulu baskani esi cengiz cetindogan o muzayede senin bu galeri benim at kosturarak bir an evvel sabanci muzesinden daha buyuk bir muze yapmak amacindadir. beyefendi hirsli yoneticileri ise bir ceylan urkekliginde oldugundan sirkette isler bi turlu ilerlemez sonunda kordugum olmus konu aciga kavusturmak icin yaraya vurulan makas kimin cerahatini akittiysa top onda kalir ve hayat boyle devam eder gider.
  • merkezine iş görüşmesine gittiğim yer. dünyadan kopup gidenlerin yeri. iş yapmakla uzaktan yakından bir ilgileri olduğunu da düşünmüyorum. hepsi moda ikonu gibi dolaşsın dursunlar. iletişimsizlik hat safhada. bir yanlış anlaşılma sonucu 15dk. bekletildiğimi bir de yüzüme söylüyorlar. ancak süslensinler püslensinler. dünya umurlarında değil. bir iş mülakatı yapamayacak kadar yetisiz ik elemanları düzeyinde yaptığım görüşme sonucunda olumsuz bir dönüş bile yapmışlar. vallahi allah kurtarmış.

not:çalışan kızlar güzel.
  • işten çıkardığı çalışanının (mağazasında sattığı bi çanta değerindeki) tazminatını 2 aydır veremeyen işçisini sömüren kuruluş!

bugün git yarın gel diyen kalleş çalışanlar! babam bir kalp krizi daha geçirirse sizin yüzünüzden nasıl nefes alacaksınız ? nasıl ekmek götüreceksiniz çocuğunuza!!! o adam dişinden tırnağından biriktirdi de getirdi bu güne bizi! 20 gün sonra evlenecek kardeşim. işten çıkardınız babamı. tazminat en azından olur dedik, çeyizi öyle alırız dedik! 2 aydır neyin oyununu oynuyorsunuz!!!. be vicdansızlar! maaşınızı alıp nasıl yiyorsunuz evladınızla!!! nasıl?!
  • her gun spam mail gondermekten bikmayan usanmayan, adlarini yolladiklari onlarca spam mail sayesinde ogrendigim spammer grup.
  • çağrı merkezindeki elemanın beni terslemesine rağmen kendisinden talep ettiğim şeyi de beceremediği kuruluş. talebim ise hediye olarak gönderilen malın faturasının hediye adresine değil de benim adresime gelmesiydi!
  • bir daha asla alışveriş yapmayacağım şirket, mağaza zinciri. "mağazadan alışveriş yaptığın zaman iade şansın yok, kuralları biz koyuyoruz, yapacak bir şey yok" diye belirtecek kadar pişkin zihniyette, profesyonellikten ve müşteri memnuniyetinden bihaber olan bir anlayışa (!) sahipler. ayrıca "ürün bizden çıksın, parasını alalım da gerisine karışmayalım" ilkesini benimsemişlerdir.
  • hiçbir işe yaramayan demcard'ları vardır. boyner group gibi kartlarını kayıt tutmaya yönelik kullanmazlar ve onların aksine defolu malı değiştirmek için fatura yoksa bir çaba göstermezler.yine de boyner group'tan ders almaları halinde değişebileceklerine inanmak istiyorum.
  • merkez ofisi altunizadede çok şeker bir binada olan şirket.
  • internet üzerinden satışa başlamışlar. bu kadar markayı bünyesinde bulunduran bir grup için sitede bulunan ürünler hayal kırıklığı ve ürün çeşidi çok az. daha yeniler ama bu işi ilk yapan da değiller, siteleri hiçbir açıdan ilgi çekici gelmedi bana.

http://www.modagurusu.com/
hesabın var mı? giriş yap